• -1 030,00 zł
Interaktywna Podłoga FunFloor Edu mobilny 110 + statyw 3500 ANSI

Interaktywna Podłoga FunFloor montaż ścienny + uchwyt ścienny 3500 ANSI

Indeks: FunFloor ścienny
Zniżka 1 030,00 zł
9 779,67 zł 8 749,67 zł brutto (0% VAT)

8 749,67 zł netto

Dostępne: 5 Przedmioty
 • 210 gier w pakiecie:
  50 gier FUN, 50 gier EDU, 10 gier Ekologia, GRATIS 100 gier Angielski
 • Jasność projektora: 3500 ANSI
 • Obsługa za pomocą pilota
 • Podział gier na grupy
 • Możliwość montażu do statywu i ściany
 • uchwyt ścienny w zestawie
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 8 942,28 zł

Dostawa

Interaktywna Podłoga FunFloor montaż ścienny + uchwyt ścienny 3500 ANSI

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Interaktywna Podłoga FunFloor montaż ścienny  + uchwyt ścienny 3500 ANSI

w cenie otrzymują Państwo gratis pakiet 100 gier Angielski o wartości 1699 zł

Interaktywna Podłoga FunFloor montaż ścienny 110 + uchwyt 3500 ANSI

FunFlor montaż ścienny

 • Łącznie 210 gier w pakiecie:
  50 gier FUN, 50 gier EDU, 10 gier Ekologia, gratis 100 gier Angielski
 • Jasność projektora: 3500 ANSI
 • Obsługa za pomocą pilota
 • Podział gier na grupy
 • Możliwość montażu do statywu i ściany
 • Używany w edukacji
 • uchwyt ścienny w zestawie

Czym jest magiczna Podłoga FunFloor?

Jest to system tworzony z myślą o przedszkolach i szkołach podstawowych, które kładą nacisk na rozwój swoich podopiecznych w nowoczesny, innowacyjny sposób. Specjalny pakiet animacji skierowany do najmłodszych został przygotowany pod kątem edukacji przez zabawę. Obraz wielkości 2m x 3m wyświetlony na podłodze reaguje na ruch chodzących po nim dzieci. Dzięki temu FunFloor angażuje umysł i ciało co sprawia, że dzieci chętnie przyswajają nowe wiadomości.
 
 
 
Opinie nauczycieli i wychowawców
 • „Doskonały sposób na zaangażowanie dzieci w naukę poprzez zabawę”.
 • „Dzięki podłodze FunFloor dzieci znacznie szybciej uczą się nie tylko pod względem pamięciowym, ale także lepiej rozumieją zagadnienia”.
 • „Podłoga FunFloor ma nieograniczone możliwości, angażuje w zabawię nawet najbardziej nieśmiałe dzieci”.
 • FunFloor to doskonała metoda nauki przez zabawę. Nauka liter i cyfr poprzez zabawę jest znacznie bardziej angażująca niż tradycyjne lekcje”.

Opinia psychologiczna

Psychologowie i pedagodzy uniwersyteccy oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych zbadali wpływ Interaktywnej Podłogi FunFloor na rozwój dzieci. Stwierdzili oni wysoką skuteczność nauczania w ten sposób. Wykazali również że korzystanie z FunFloor:

 • Poprawia zdolności motoryczne
 • Rozwija spostrzegawczość wzrokowo-ruchową
 • Zwiększa orientację przestrzenną
 • Poprawia szybkość reakcji
 • Zwiększa aktywność fizyczną

Pakiety gier, które otrzymasz wraz z podłogą FunFloor Edu

FunFloor Edu zawiera 2 pakiety tematyczne, w których jest razem 110 gier:

– FunFloor - Pakiet FUN 50 gier – zróżnicowany zestaw gier zabawowo-sportowych, który pokazuje największe możliwości interaktywnej podłogi. Piłka nożna, łapanie pingwinów, odkrywanie skarbów pod piaskiem to doskonały przerywnik w nauce ale również główna atrakcja w salach zabaw.

– FunFloor - Pakiet EDU 50 gier – pakiet stworzony w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej do nauki w przedszkolach. Tworząc ten pakiet położyliśmy nacisk na edukację najmłodszych i rozwój wszystkich podstawowych obszarów, od kształtowania umiejętności społecznych, naukę higieny, promocję zdrowia jak również poznawanie cyferek, literek, dźwięków aż po elementy geografii. Po za przedszkolami pakiet EDU jest używany bardzo często w klasach 1-3.

– FunFloor - Pakiet Ekologia 10 gier – pakiet Ekologia stworzony został aby edukować i zwiększać świadomość ekologiczną. Pakiet zawiera 10 gier związanych z segregacją, sprzątaniem i rozkładaniem się odpadów. Gry ekologiczne mają za zadanie zaszczepić nawyk dbania o naszą planetę.

FunFloor - Pakiet Język Angielski 100 gier Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera 100 gier podzielonych na 30 działów tematycznych takich jak np. kolory, zwierzęta, rodzina, czynności itp. Gry zostały opracowane przez grono doświadczonych filologów i tłumaczy w taki sposób, żeby korzystać z pakietu mogły zarówno dzieci przedszkolne jak i uczniowie szkół podstawowych aż po ósme klasy. Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera bogate słownictwo (ponad 500 słówek). Każdy z 30 działów zakończony jest Testem Einsteina podczas którego można utrwalić zdobytą wiedzę. Dodatkowo każdy dział tematyczny jest uzupełniony grą Dopasuj Literki w Słowie, która wspomaga dzieci w nauce pisowni.

Pakiety gier, które możesz dokupić teraz lub w przyszłości: 

FunFloor - Pakiet Rewalidacja i Terapia do podłogi interaktywne w cenie 1499 zł brutto Pakiet Rewalidacja i Terapia jest zestawem interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie zaburzonych funkcji i rozwój percepcji. Jednocześnie wspomaga koncentrację uwagi opartą na analizatorze wzrokowo-kinestetycznym. Stanowi niezastąpioną pomoc merytoryczną, gdyż jest opracowany w oparciu o badania naukowe, wiedzę oraz własne doświadczenia z pracy terapeutycznej z dziećmi przejawiającymi deficyty rozwojowe. W znacznym stopniu ułatwia pracę nauczycielowi uatrakcyjniając prowadzone zajęcia poprzez min. wzbudzanie ciekawości, bazowanie na zasobach dziecka oraz stopniowe przechodzenie do wyższego poziomu.

FunFloor - Pakiet aplikacji interaktywnych Logopedia 15 gier  w cenie 999 zł brutto Pakiet Logopedia to zestaw 15 interaktywnych ćwiczeń logopedycznych, które zostały stworzone specjalnie z myślą o dzieciach rozwijających swoje umiejętności mówienia. Nasze gry nie tylko bawią, ale także pomagają w ćwiczeniu poprawnej wymowy.

Dzięki obecności lektora w trakcie zabawy, użytkownicy zyskują możliwość rozwoju świadomości artykulacyjnej oraz kształcenia słuchu fonemowego i fonematycznego. Dzieci uczą się słuchać i rozróżniać dźwięki mowy, co wpływa na ich zdolność do rozumienia i prawidłowego wypowiadania słów.

Pakiet Logopedia stanowi doskonałe narzędzie do korygowania wad wymowy w sposób przyjemny i ciekawy. Dzięki niemu nauka staje się zabawą, a poprawa mowy dziecka staje się fascynującą podróżą.

-  FunFloor - Pakiet aplikacji interaktywnych Nauka Pisania 20 gier w cenie - 1099 zl brutto Z najnowszym pakietem edukacyjnym Nauka Pisania połączysz fantastyczną zabawę z nauką, a dzieci jeszcze szybciej opanują umiejętność pisania. Gry zostały przez nas zaprojektowane specjalnie tak, aby jednocześnie wspomagać rozwój motoryki małej (tj. odpowiedniego wykształcenia sprawności dłoni) i koordynacji wzrokowo-ruchowej (czyli współpracy ręka-oko). Dzięki dedykowanym pisakom interaktywnym dzieci dotykają specjalnych obszarów na kolorowych planszach aby pisać, kolorować obrazki, dopasowywać odpowiednie elementy oraz wskazywać konkretne słowa. Ucząc się pisać i rysować jednocześnie rozwijają swoją wyobraźnię i zaczynają współpracować z rówieśnikami. Ten pakiet z pewnością zaspokoi potrzeby edukacji dzieci zarówno w ostatnich grupach przedszkolnych, jak i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej.

FunFloor - Pakiet Rozwój Mózgu 12 gier w cenie - 899 zl brutto Czy wiesz, że najbardziej intensywny rozwój mózgu dziecka ma miejsce w pierwszych latach jego życia? W oparciu o tę wiedzę warto jest tak przystosować dziecięce zabawy, aby jednocześnie rozwijały koordynację ruchową naszych pociech, ich wyobraźnię oraz uczyły samokontroli, a przy tym aktywnie wspomagały rozwój koncentracji.

Umysł dziecka jest bardzo chłonny i niezawodny, a jego pamięć rozwija się bardzo dynamicznie. Dlatego też pakiet gier pt. „Rozwój mózgu” ma na celu wesprzeć dzieci w nauce poprzez dynamiczną zabawę. Łącząc ruch z pełnymi kolorów planszami, po których trzeba się poruszać aby zdobywać punkty, nie tylko promujemy zdrową rywalizację między dziećmi, ale przede wszystkim wpływamy na aktywny rozwój wyobraźni oraz najważniejszych elementów poznawczych, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka.

FunFloor - Pakiet Szkoła Podstawowa 1000 pytań w cenie - 1099 zl brutto Nauka jeszcze nigdy nie była tak łatwa i nie sprawiała tyle frajdy! Poznaj nasz najnowszy pakiet fantastycznych quizów, które stanowią idealne uzupełnienie dla edukacji w ramach Szkoły podstawowej. Pozwól dzieciom utrwalić wiedzę w ciekawy i zdecydowanie niekonwencjonalny sposób!

Nie od dziś wiadomo, że dzięki stymulacji procesów sensomotorycznych usprawniamy nasze procesy poznawcze, a więc szybciej przyswajamy informacje. Po zapoznaniu się z quizowym pytaniem oraz możliwymi odpowiedziami, dziecko wybiera i naciska na właściwą odpowiedź. Poruszając się po Podłodze Interaktywnej uczeń jednocześnie skupia swoją uwagę na treści przedstawionej na planszy i zastanawia się nad wyborem dobrej odpowiedzi. Musi przy tym szybko podejmować decyzje, pamiętając o limicie czasowym, jaki wyświetla się w prawym górnym rogu planszy.

FunFloor - Pakiet Kodowanie 10 gier w cenie - 899 zł brutto Pakiet Kodowanie stanowi wstęp do nauki programowania. Dostępny jest w 2 wersjach (przedszkole, szkoła podstawowa), które zostały dostosowane poziomem trudności. Każdy z pakietów składa się z 10 gier, które rozwijają analityczne myślenie, zdolności matematyczne oraz wspomagają pamięć i koncentrację uwagi dzieci.

FunFloor - Pakiet Pakiet Baby First 6 gier w cenie - 649 zl brutto Jest to pakiet stworzony we współpracy z amerykańską telewizją Baby First TV. Kierowany głównie do najmłodszych odbiorców. Pakiet Baby First TV zawiera 6 gier, które wprowadzają najmłodszych w świat dźwięków i kolorów. Gry są świetną formą zabawy ruchowej rozwijającej spostrzegawczość i koordynację wzrokowo ruchową. Szczególnie polecany do przedszkoli, żłobków i sal zabaw.

FunFloor - Pakiet Karta Rowerowa 10 gier w cenie - 549 zl brutto Pakiet Karta Rowerowa to zestaw 10 gier, które wprowadzają w tematykę ruchu drogowego. Uczy znaków drogowych oraz zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zadania i quizy na czas doskonale wspomagają naukę dla osób przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową, a atrakcyjna forma gier sprawia, że nauka jest wyjątkowo skuteczna i przyjemna.

FunFloor - Pakiet  Audiobajki Bajkowe Poddasze 10 bajek w cenie - 699 zł brutto Bajkowe Poddasze to miejsce, stworzone z troską o ROZWÓJ dzieci. Pakiet Audiobajki Bajkowe Poddasze został stworzony na podstawie bajek, których autorką jest Kasia Hilbrycht. Znajdują się tu audiobajki, które uczą dziecko empatii, rozwijają jego kreatywność i wyobraźnię, ułatwiają wyciszenie się, pozwalają się spokojnie zrelaksować lub zasnąć na leżakowaniu. Oprócz tego dzieci uczą się słuchania ze zrozumieniem, poszerzają zasób słownictwa i uczą się pięknych piosenek. Na Bajkowym Poddaszu jest 100% pewności, że w audiobajkach nie znajdą się żadne straszne motywy, brzydkie słowa czy niepokojąca muzyka. Każde dziecko będzie czuło się tutaj bezpiecznie, a Ty nie musisz się martwić o to, czy dzieci słuchają właściwych treści.

FunFloor - Pakiet  Sport 15 gier w cenie - 999 zł brutto Z FunFloor wysiłek staje się przyjemnością. Gry z kategorii SPORT to nie tylko typowo sportowe dyscypliny. Motywują do ruchu. Ćwiczą ciało i umysł. Nawet nie wiesz, kiedy spalasz kalorie. Po prostu budujesz kondycję bawiąc się.

Niektóre gry ćwiczą refleks, czyli czas reakcji. Dlatego nadają się nie tylko dla szkół czy dla rozrywki, ale również jako wsparcie profesjonalnych sportowców w poprawie wyników.

Przy standardowym powtarzaniu ćwiczeń może pojawić się monotonia i zniechęcenie. W przypadku FunFloor użytkownicy mogą rywalizować ze sobą lub w grupie. Zdobywają punkty i nagrody. Czasem nawet młodym ludziom trudno się zmusić do aktywności fizycznej, ale na pewno nie trzeba ich namawiać, aby zagrali razem w jakąś grę.

Dużym plusem FunFloor jest też to, że daje możliwość wspólnej aktywności nawet na niewielkiej przestrzeni.

dywan onEVO