Kable HDMI, VGA oraz zasilające

Przewody HDMI, Kable zasilające, VGA do projektorów, monitorów

Zapewniamy wybór akcesoriów, przeznaczonych do podłączenia lub powiązania ze sobą różnorodnych urządzeń multimedialnych, wykorzystywanych w szkołach i przedszkolach. Proponujemy przewody HDMI, pozwalające na przesyłanie sygnału pomiędzy poszczególnymi sprzętami audio i wideo. Dzięki nim zaprezentują Państwo obraz z komputera na przykład na tablicy interaktywnej. W ofercie dostępne są również kable zasilające do projektorów i monitorów różnego typu. Umożliwiają także podłączenie laptopów czy głośników, dzięki czemu przeprowadzą Państwo wiele lekcji z użyciem nowoczesnych technologii. Pozwoli to zwiększyć zainteresowanie podopiecznych prezentowanym materiałem edukacyjnym oraz sprawić, że będą się angażować w lekcję.

Dbamy o różnorodność naszej oferty, dlatego znajdą tu Państwo zarówno kable VGA, SATA, jak i specjalne gniazda do ekranów oraz wiele innych akcesoriów. Nasz asortyment pozwoli w pełni wykorzystać możliwości posiadanych urządzeń. W sklepie dostępne są przewody HDMI o różnej długości i szerokości złączy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne rozwiązanie dopasowane do każdego sprzętu.

Część kabli zasilających do projektorów i monitorów posiada funkcjonalne zatrzaski. Ponadto przewody HDMI czy VGA oraz inne akcesoria różnią się pod względem materiałów, z których zostały wykonane. Oferujemy przedłużacze, adaptery VGA, a także kable zasilające, które posiadają końcówki proste oraz kątowe. Jeśli szukają Państwo asortymentu do monitora, tablicy czy projektora, chętnie doradzimy w jego wyborze.

Aktywne filtry

48,78 zł brutto

48,78 zł netto

- opinie:

Kabel SVGA 5m

80,49 zł brutto

80,49 zł netto

- opinie:

Kabel SVGA 10m

113,82 zł brutto

113,82 zł netto

- opinie:

Kabel SVGA 15m

69,11 zł brutto

69,11 zł netto

- opinie:

Kabel HDMI 10m 1.4a
 

Łączy projektor multimedialny z komputerem wyposażonym w złącze HDMI