Kable HDMI, VGA oraz zasilające 

Kable HDMI, VGA oraz zasilające

Zapewniamy wybór akcesoriów, przeznaczonych do podłączenia lub powiązania ze sobą różnorodnych urządzeń multimedialnych, wykorzystywanych w szkołach i przedszkolach. Proponujemy przewody HDMI, pozwalające na przesyłanie sygnału pomiędzy poszczególnymi sprzętami audio i wideo. Dzięki nim zaprezentują Państwo obraz z komputera na przykład na tabli...

Zapewniamy wybór akcesoriów, przeznaczonych do podłączenia lub powiązania ze sobą różnorodnych urządzeń multimedialnych, wykorzystywanych w szkołach i przedszkolach. Proponujemy przewody HDMI, pozwalające na przesyłanie sygnału pomiędzy poszczególnymi sprzętami audio i wideo. Dzięki nim zaprezentują Państwo obraz z komputera na przykład na tablicy interaktywnej. W ofercie dostępne są również kable zasilające do projektorów i monitorów różnego typu. Umożliwiają także podłączenie laptopów czy głośników, dzięki czemu przeprowadzą Państwo wiele lekcji z użyciem nowoczesnych technologii. Pozwoli to zwiększyć zainteresowanie podopiecznych prezentowanym materiałem edukacyjnym oraz sprawić, że będą się angażować w lekcję.

Dbamy o różnorodność naszej oferty, dlatego znajdą tu Państwo zarówno kable VGA, SATA, jak i specjalne gniazda do ekranów oraz wiele innych akcesoriów. Nasz asortyment pozwoli w pełni wykorzystać możliwości posiadanych urządzeń. W sklepie dostępne są przewody HDMI o różnej długości i szerokości złączy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne rozwiązanie dopasowane do każdego sprzętu.

Część kabli zasilających do projektorów i monitorów posiada funkcjonalne zatrzaski. Ponadto przewody HDMI czy VGA oraz inne akcesoria różnią się pod względem materiałów, z których zostały wykonane. Oferujemy przedłużacze, adaptery VGA, a także kable zasilające, które posiadają końcówki proste oraz kątowe. Jeśli szukają Państwo asortymentu do monitora, tablicy czy projektora, chętnie doradzimy w jego wyborze.

Więcej
388 produktów w tej kategorii
na stronie
Pokazano 1 - 24 z 388 produktów