Laboratoria Przyszłości 

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu z...

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności. Wsparcie będzie przekazane jeszcze w 2021 roku w całości z góry - bez konieczności wniesienia wkładu własnego.

Więcej
10 produktów w tej kategorii

Podkategorie

Gotowe zestawy składające się z wyposażenia podstawowego do laboratoria przyszłości.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- drukarki 3D
- filamenty
- lutownice
- aparaty i statywy
itp.

Nowość w naszej ofercie. Studio telewizyjne, składające się z profesjonalnego miksera wideo oraz elementów które stanową w pełni specjalistyczny zestaw, który zamieni Twoje pomieszczenie w salę do produkcji wideo. Cały system ma kompaktową formułę. Studio telewizyjne posiada wbudowany streamer, co pozwala na udostępnianie swoich relacji na żywo na platformach takich jak YouTube czy Facebook.

Dzięki wbudowanemu gniazdu na kartę SD w bardzo prosty sposób zapiszemy swoje projekty. Wystarczy, że na panelu wybierzemy klawisz RECORD.

Studio posiada zaimplementowany klucz chromatyczny, który pozwala na zamianę tła o jednakowym kolorze na dowolny obraz. W zestawie znajdziemy również zielone tło o wymiarach 3m x 6m na statywie, umożliwiające stworzenie np. wirtualnego studia.

Pokazano 1 - 10 z 10 produktów