Tablice interaktywne 

Tablice interaktywne

Dostęp do nowoczesnych technologii sprawia, że zajęcia w placówkach edukacyjnych stają się dla podopiecznych ciekawsze i bardziej angażujące. Tablice interaktywne dla dzieci pozwalają uczniom korzystać z udostępnionych zasobów i brać aktywny udział w lekcjach. Większość oferowanych modeli umożliwia jednoczesne użytkowanie sprzętu nawet przez dzi...

Dostęp do nowoczesnych technologii sprawia, że zajęcia w placówkach edukacyjnych stają się dla podopiecznych ciekawsze i bardziej angażujące. Tablice interaktywne dla dzieci pozwalają uczniom korzystać z udostępnionych zasobów i brać aktywny udział w lekcjach. Większość oferowanych modeli umożliwia jednoczesne użytkowanie sprzętu nawet przez dziesięć osób. Nasze wyposażenie szkół i przedszkoli służy również do wyświetlania prezentacji multimedialnych lub filmów.

Dzięki wykorzystywaniu przez nauczyciela różnorodnych form przekazywania informacji, wzrasta zainteresowanie podopiecznych materiałem edukacyjnym. Trafia on zarówno do tych, którzy lepiej przyswajają wiedzę poprzez słuchanie, wizualizację, jak i czynności manualne. Nowoczesne wyposażenie przedszkoli i szkół pozwala zaciekawić nawet najmłodszych podopiecznych, dzięki czemu chętnie uczestniczą w zajęciach.

Staranne wykonanie i solidne komponenty tablic interaktywnych dla dzieci sprawiają, że są wykorzystywane przez kolejne roczniki uczniów. Umożliwiają im rozwiązywanie w oprogramowaniu przygotowanych przez nauczyciela zadań interaktywnych. Wyposażenie przedszkola i szkoły w tablice multimedialne pozwala również na pisanie po nich jak po tradycyjnych planszach na pisaki suchościeralne. Wyłącznie od inwencji prowadzącego zależy więc, w jakim stopniu dzieci skorzystają z możliwości tablicy interaktywnej.

W naszym sklepie zakupicie Państwo wiele modeli urządzeń w korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami sprzętów, zawierającymi ich parametry oraz zakres działania.

Więcej
13 produktów w tej kategorii
Pokazano 1 - 13 z 13 produktów