O firmie

Firma FADOS Sławomir Anioł powstała w styczniu 2011 roku. Zajmujemy się sprzedażą sprzętów interaktywnych, sprzętów multimedialnych oraz sprzętów komputerowych.

Posiadamy bogatą ofertę oferowanych przez nas sprzętów: multimedialnych, interaktywnych i komputerowych. 

Współpracujemy z liderami w branży sprzętów multimedialnych i komputerowych i to właśnie dlatego Naszym klientom zapewniamy tak atrakcyjne ceny.

Lista kilkudziesięciu firm, z którymi mieliśmy okazję współpracować. zobacz

Realizujemy również zamówienia na gry i aplikacje multimedialne wykorzystywane do pracy przy tablicach interaktywnych.

Oferujemy usługę montażu zakupionego u Nas sprzętu multimedialnego i komputerowego, na terenie całego kraju. Dajemy GWARANCJĘ na przeprowadzony przez nas montaż sprzętu. Decydując się na montaż wykonany przez firmę FADOS macie Państwo pewność, że sprzęt będzie zamontowany prawidłowo, spełniając normy bezpieczeństwa, a zainstalowane oprogramowanie oraz kalibracja sprzętów interaktywnych będą umożliwiały prawidłową pracę.

Udzielamy fachowych porad, aby każdy z Państwa kupił odpowiedni dla siebie sprzęt interaktywny, multimedialny czy komputerowy.

Dla stałych klientów mamy dodatkowe rabaty.

Wystawiamy faktury VAT, a dla publicznych placówek oświatowych - nawet z odroczonym terminem płatności.

Ponadto firma FADOS organizuje i przeprowadza szkolenia i warsztaty szkoleniowe skierowane m. in. do nauczycieli, z zakresu szeroko pojętej informatyki w szczególności z: obsługi tablicy interaktywnej, wykorzystywania tablicy interaktywnej w codziennej pracy nauczyciela, z obsługi komputera i innych. Współpracujemy z ekspertami – konsultantami Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Ich wieloletnie doświadczenie trenerskie gwarantuje uczestnikom naszych szkoleń zdobywanie wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie, a materiały szkoleniowe przygotowane przez tychże ekspertów stanowią dla nauczycieli cenną pomoc dydaktyczną w ich codziennej pracy.

Szczegóły dotyczące oferowanych przez firmę FADOS usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.fados.pl