Ekrany ścienne 

Ekrany ścienne

Ekran projekcyjny ścienny

Ekran projekcyjny ścienny to model, który montuje się na ścianie na stałe. Takie ekrany dostępne są najczęściej w formie rozwijanej, aby w każdej chwili można było ukryć niepotrzebną powierzchnię projekcyjną, jeśli projektor nie jest włączony. Ekrany projekcyjne ścienne spotyka się najczęściej w salach lekcyjnych, w któ...

Ekran projekcyjny ścienny

Ekran projekcyjny ścienny to model, który montuje się na ścianie na stałe. Takie ekrany dostępne są najczęściej w formie rozwijanej, aby w każdej chwili można było ukryć niepotrzebną powierzchnię projekcyjną, jeśli projektor nie jest włączony. Ekrany projekcyjne ścienne spotyka się najczęściej w salach lekcyjnych, w których umieszcza się je nad tradycyjnymi tablicami. W razie potrzeby wystarczy jedynie rozwinąć ekran, aby móc na nim wyświetlić obraz z projektora. Jest to również świetne rozwiązanie niskobudżetowe do zastosowania w kinie domowy.

Ekrany tego typu dostępne są w różnych formatach, rozmiarach zarówno rozwijane ręcznie jak i za pomocą silnika elektrycznego ze sterowaniem ściennym lub bezprzewodowym pilotem. Modele rozwijane ręcznie sprawdzą się w pomieszczeniach niezbyt wysokich gdzie będzie możliwy dostęp do sznurka za pomocą, którego możemy rozwinąć ekran.

Natomiast ekrany rozwijane elektrycznie to produkt z rozwiązaniem o wysokim komforcie użytkowania. Dzięki zastosowaniu cichych silników elektrycznych możemy w szybki i łatwy sposób rozwinąć do żądanej wysokości ekran projekcyjny. Takie modele dobrze sprawdzają się w każdym pomieszczeniu zarówno w małych jak i dużych salach, na których ekran powieszony jest zaraz pod sufitem.  Ekrany te można również wmontować w podwieszany sufi.

Więcej
41 produktów w tej kategorii
na stronie
169,00 zł 159,00 zł 129,27 zł
Out of stock
Pokazano 1 - 24 z 41 produktów