Monitory interaktywne BEZ VAT 0% 

Monitory interaktywne BEZ VAT 0%

Zapraszamy do korzystania z oferty monitory interaktywne bez VAT. Oferta jest skierowana do placówek oświatowych (przedszkola, szkoły, szkoły wyższe). Aby skorzystać z oferty 0% VAT skontaktuj się z doradcą klienta aby otrzymać szczegóły 696 423 278.

69 produktów w tej kategorii

Podkategorie

Monitor interaktywny o przekątnej 55 cali jest idealnym rozwiązaniem do pracy w małych grupach i nieweilkich salach. Mała przekątna ekranu umożliwi zamontowanie monitora nawet w małych i ciasnych pomieszczeniach co umożliwi wszystkim dzieciom łatwe i wygodne oglądanie materiałów edukacyjnych. Ponadto, interaktywna funkcja monitora pozwala na aktywne uczestnictwo dzieci w procesie nauki poprzez dotykowy ekran i możliwość wykonywania różnych działań, jak rysowanie, pisanie czy rozwiązywanie zagadek interaktywnych. Monitor interaktywny świetnie sprawdzi się również mo szkół językowych gdzie praza z uczniemo jest prowadzona w małych grupach i tam gdzie nie zmieści się wiekszy monitor interaktywny.

Monitor interaktywny jest świetną pomocą dla nauczycieli w przedszkolu czy szkole językowej, umożliwiając mu prezentowanie treści w atrakcyjny i interaktywny sposób. Dzięki temu dzieci szybciej i chętniej angażują się w lekcje i mogś lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia.

Jednakże, podczas wyboru monitora interaktywnego dla przedszkola czy szkoły językowej, ważne jest również zwrócenie uwagi na parametry techniczne, jakości obrazu i odpowiednie oprogramowania. Monitor powinien być też solidnie wykonany i łatwy w obsłudze, aby dzieci mogły bezpiecznie z niego korzystać. Dlatego zaproaszamy do kontaktu oczywiście z checiom pomożemy w wyborzę najlepszego monitora dla Państwa placówki 696 423 278.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na monitor interaktywny 65 cali. Monitor interaktywny o przekątnej 65 cali to zaawansowane urządzenie, które znajduje zastosowanie zarówno w przedszkolaj jak i mniejszych salach lekcyjnych.  Jego głównym celem jest zapewnienie interaktywnej pracy zarówno nauczyciela jak i ucznia. Monitory interaktywne oferują szerokie pole widzenia, wysoką rozdzielczość oraz wysoką jasność, co przekłada się na wyraziste i szczegółowe wyświetlanie treści. Dzięki temu, użytkownik może bez trudu przeglądać dokumenty, obrazy, filmy, prezentacje w najwyższej jakości.

Interaktywność monitora 65 cali pozwala na bezpośrednie korzystanie z różnych aplikacji, np. tworzenie i edycję dokumentów, rysowanie, projektowanie czy przeglądanie stron internetowych. 

Monitor ten jest nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny. Jego nowoczesny design i minimalistyczne ramki dodają mu elegancji i sprawiają, że idealnie wpasowuje się w różne przestrzenie - biura, szkoły, przedszkola, hotele, sale konferencyjne.

Monitor interaktywny o przekątnej 75 cali może być wykorzystany w różnych celach, zarówno do pracy, jak i rozrywki. Oto kilka sposobów, w jakie można go użyć:

Edukacja: Ten monitor doskonale nadaje się do zastosowań edukacyjnych w średnich i dużych sala ponieważ rozmiar 75 cali posiada ekran o rozmiarze około 170 cm x 100 cm Tak duży ekran będzie wyrażny i widoczny nawet z końca sali lekcyjnej. Nauczyciele mogą z niego korzystać podczas lekcji, aby prezentować treści multimedialne, tworzyć interaktywne zadania czy prowadzić zajęcia grupowe.

Tablica interaktywna: Monitor interaktywny można także wykorzystać jako tablicę. Możesz na nim pisać, rysować i użytkować wszystkie funkcje tablicy, bez potrzeby podłączania zewnętrzengo komputera ponieważ wszystkie montiory interaktywne są wyposażone w wbudowany system Android który daje wiele możliwości.

Prezentacje biznesowe: Dzięki dużemu ekranowi monitora interaktywnego 75 cali możesz łatwo prowadzić prezentacje biznesowe. Możesz wykorzystać go do pokazywania slajdów, wyjaśniania szczegółów lub interakcji z odbiorcami.

Seria monitorów o dużej przekątnej ekranu (86 cali) - zapewnia wygodną i zawsze widoczną pracę na ekranie nawet w dużych salach lekcyjnych. Monitor interaktywny o prawie dwumetrowej szerokości sprawdzi się również w salach wykładowych zapewniając imponujące doświadczenie wizualne. System operacyjny Android - umożliwia łatwe korzystanie z różnych aplikacji i dostęp do internetu. Interaktywność - monitor interaktywny pozwala na rozmaite interakcje z użytkownikiem, takie jak dotyk, pisanie odręczne, gesty i wiele innych. Rozdzielczość obrazu 4K - zapewnia ostre, szczegółowe i realistyczne wyświetlanie treści. Bogata funkcjonalność - monitor interaktywny 86 z systemem Android posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak wbudowane głośniki, opcje podłączenia zewnętrznych urządzeń, system operacyjny Android z dostępem do wielu aplikacji, odtwarzacz multimedialny oraz program do prowadzenia zajęć lekcyjnych. Łatwość obsługi - interfejs użytkownika jest zwykle intuicyjny i prosty w obsłudze, dzięki czemu można łatwo nawigować po różnych opcjach i aplikacjach.

na stronie
Pokazano 1 - 24 z 69 produktów