Osłony przegrody przeciwwirusowe

Bezpieczna przestrzeń w miejscu pracy: w biurze, pracowni, fabryce, szpitalu lub przychodni. Oferujemy produkty, które pomogą przeciwdziałać rozprzestrzenianiu bakterii i wirusów. Jest to skuteczna fizyczna bariera, która może spełniać dodatkowe funkcje (informacyjna powierzchnia, na której można pisać). Przeźroczyste osłony przegrody przeciwwir...

Bezpieczna przestrzeń w miejscu pracy: w biurze, pracowni, fabryce, szpitalu lub przychodni. Oferujemy produkty, które pomogą przeciwdziałać rozprzestrzenianiu bakterii i wirusów. Jest to skuteczna fizyczna bariera, która może spełniać dodatkowe funkcje (informacyjna powierzchnia, na której można pisać). Przeźroczyste osłony przegrody przeciwwirusowe. Zabezpieczają stanowiska pracy oraz chronią przed zarażaniem. Zapewniają ochronę przed osobami potencjalnie zainfekowanymi wirusami lub bakteriami.

Więcej

Osłony przegrody przeciwwirusowe 

47 produktów w tej kategorii

Podkategorie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przegrody antywirusowe z plexi lub szyby. Osłony antywirusowe mogą być wolnostojące z nóżkami dzięki czemu można je swobodnie ustawić na biurku lub ladzie sklepowej. Posiadamy również przesłony z możliwością przymocowania ich do blatu za pomocą uchwytu z klemami.

Ekran ochronne wykonane z przezroczystego plexi o grubości 3 mm lub 5 mm. Montowane do sufitu za pomocą plastikowego łańcucha o średnicy 3,2 mm.

Bezpieczna przestrzeń w miejscu pracy: w biurze, siłowni, pracowni, fabryce, szpitalu lub przychodni. Oferujemy produkty, które pomogą przeciwdziałać rozprzestrzenianiu bakterii i wirusów. Jest to skuteczna fizyczna bariera, która może spełniać dodatkowe funkcje (informacyjna powierzchnia, na której można pisać lub umieszczać notatki za pomocą magnesów).

ŚCIANKI DZIAŁOWE (dwustronne, opcjonalnie na kółkach) panele o wymiarach: 120 x 30, 120 x 90, 120 x 120, 120 x 180 cm
zamocowane na 160 lub 190 cm nogach. Możliwość zamocowania kółek.

Profesjonalne, uchylne przyłbica ochronne znajdą one zastosowanie jako uzupełniający element odzieży ochronnej, zmniejszają ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową. Chronią również usta, oczy i nosa przed kontaktem z zanieczyszczonymi dłońmi.

na stronie
Pokazano 1 - 24 z 47 produktów