Osłony przegrody przeciwwirusowe 

Osłony przegrody przeciwwirusowe

Bezpieczna przestrzeń w miejscu pracy: w biurze, pracowni, fabryce, szpitalu lub przychodni. Oferujemy produkty, które pomogą przeciwdziałać rozprzestrzenianiu bakterii i wirusów. Jest to skuteczna fizyczna bariera, która może spełniać dodatkowe funkcje (informacyjna powierzchnia, na której można pisać). Przeźroczyste osłony przegrody przeciwwir...

Bezpieczna przestrzeń w miejscu pracy: w biurze, pracowni, fabryce, szpitalu lub przychodni. Oferujemy produkty, które pomogą przeciwdziałać rozprzestrzenianiu bakterii i wirusów. Jest to skuteczna fizyczna bariera, która może spełniać dodatkowe funkcje (informacyjna powierzchnia, na której można pisać). Przeźroczyste osłony przegrody przeciwwirusowe. Zabezpieczają stanowiska pracy oraz chronią przed zarażaniem. Zapewniają ochronę przed osobami potencjalnie zainfekowanymi wirusami lub bakteriami.

Więcej
22 produktów w tej kategorii

Podkategorie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przegrody antywirusowe z plexi lub szyby. Osłony antywirusowe mogą być wolnostojące z nóżkami dzięki czemu można je swobodnie ustawić na biurku lub ladzie sklepowej. Posiadamy również przesłony z możliwością przymocowania ich do blatu za pomocą uchwytu z klemami.

Ekran ochronne wykonane z przezroczystego plexi o grubości 3 mm lub 5 mm. Montowane do sufitu za pomocą plastikowego łańcucha o średnicy 3,2 mm.

Pokazano 1 - 22 z 22 produktów