STEM i STEAM - roboty, laboratoria cyfrowe 

STEM i STEAM - roboty, laboratoria cyfrowe
23 produktów w tej kategorii

Podkategorie

Nauka programowania dla najmłodszych może być jednocześnie świetną zabawą. Poprzez konstruowanie, a także sterowanie robotami edukacyjnymi dzieci zdobywają nową wiedzę i umiejętności. Doskonalą swoje zdolności motoryczne oraz myślenie koncepcyjne. Zabawki interaktywne pozwalają im również rozwijać kreatywność, która przydaje się w przyszłości. Podczas zajęć edukacyjnych nie brakuje miejsca dla wyobraźni, gdyż roboty programowalne można składać na wiele różnych sposobów.

Modele świetnie sprawdzają się na zajęciach dodatkowych w szkole podstawowej, a także jako prezent do domowego użytku. Dzieci chętnie poznają możliwości zabawek interaktywnych, a ponieważ są one dla nich fascynujące, łatwo przyswajają wiedzę związaną z programowaniem. Pod opieką nauczycieli małe roboty interaktywne i edukacyjne powstają w ciągu zaledwie jednej godziny lekcyjnej. Mogą być więc pomysłem na urozmaicenie zajęć lub też służyć dzieciom podczas pobytu w świetlicy. Konstruowanie zgodnie z własną fantazją ucieszy niejednego malca!

Zapewniamy wybór solidnie wykonanych produktów, które staną się wyposażeniem szkoły na długie lata. Roboty interaktywne dla dzieci posiadają silniczki, dzięki którym się poruszają i mogą być programowane oraz kontrolowane za pomocą specjalnej aplikacji. Zachęcamy do przyjrzenia się poszczególnym produktom edukacyjnym, wśród których znajdują się zarówno bardziej, jak i mniej zaawansowane modele. To pozwala na naukę początkującym podopiecznym, jak i tym, którzy mieli już do czynienia z podobnymi zabawkami.

3 499,00 zł 3 449,00 zł 2 804,07 zł
12 099,00 zł 9 836,59 zł
Out of stock
Pokazano 1 - 23 z 23 produktów