monitory-interaktywne

W naszym sklepie znajdziecie Państwo monitory interaktywne dające możliwości prezentowania danych w zupełnie nowej jakości. Te nowoczesne rozwiązania doskonale sprawdzają się w trakcie lekcji, wykładów, szkoleń, spotkań biznesowych czy konferencji, bowiem dają duże możliwości prowadzącym i są niezwykle proste w obsłudze. Oferujemy monitory inter...

monitory-interaktywne

W naszym sklepie znajdziecie Państwo monitory interaktywne dające możliwości prezentowania danych w zupełnie nowej jakości. Te nowoczesne rozwiązania doskonale sprawdzają się w trakcie lekcji, wykładów, szkoleń, spotkań biznesowych czy konferencji, bowiem dają duże możliwości prowadzącym i są niezwykle proste w obsłudze. Oferujemy monitory interaktywne w szerokiej gamie rozmiarów od 55 do nawet 84 cali, które są w pełni dotykowe i wyświetlają obraz w bardzo wysokiej jakości (Full HD lub Ultra HD). Jasność i czystość obrazu, a także wyświetlanie danych w najwyższej rozdzielczości jest wynikiem zastosowania innowacyjnej technologii LED, a idealne powierzchnie powstały dzięki specjalnej ochronie monitora (hartowane szkło). Użytkownicy mogą mieć pewność tego, że padające z tyłu światło nie będzie miało wpływu na widoczność obrazu. Monitory interaktywne nie wymagają używania pisaków – steruje się nimi przy użyciu palca, a wygoda użytkowania jest możliwa dzięki zastosowaniu w budowie doskonale reagujących na dotyk czujników IR. Obsługę ułatwia również zaimplementowane oprogramowanie, które znacznie zwiększa również możliwości użytkowe sprzętu. Wszystkie urządzenia dostępne w naszym sklepie cechuje bardzo duża wytrzymałość, bowiem są odporne na zarysowania. Zaletą monitora interaktywnego jest to iż nie potrzebuje on do pracy projektora multimedialnego. Dzięki czemu osoba pracująca przy monitorze nie zasłania wyświetlanego obrazu. Opcjonalnie monitor interaktywny może być wyposażony w wbudowany komputer OPS.

Więcej

Monitory interaktywne 

151 produktów w tej kategorii

Podkategorie

Zapraszamy do korzystania z oferty monitory interaktywne bez VAT. Oferta jest skierowana do placówek oświatowych (przedszkola, szkoły, szkoły wyższe). Aby skorzystać z oferty 0% VAT skontaktuj się z doradcą klienta aby otrzymać szczegóły 696 423 278.

Stół multimedialny to innowacyjne multimedialne rozwiązanie. Połączenie monitora interaktywnego z stojakiem mobilnym który umożliwia ułożenie monitora w pozycji poziomej. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy stół multimedialny interaktywny. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na uchwyty ścienne vesa do monitorów interaktywnych. Monitory interaktywne są o wiele cięższe niż zwykłe ekrany lub telewizory dlatego powinny być zawieszane na bardziej stabilnych i bardziej wytrzymałych uchwytach. U nas znajdziesz uchwyty z możliwością powieszenia monitorów nawet 100 cali i wadze do 160 kilogramów.

na stronie
Pokazano 1 - 24 z 151 produktów