Projektory multimedialne

Wykorzystywane w celach edukacyjnych i biznesowych projektory multimedialne to bardzo ważny element wyposażenia sal lekcyjnych, wykładowych, konferencyjnych, biur, różnego rodzaju eventów, a w ostatnim czasie również domów. W naszym sklepie zakupicie Państwo projektor multimedialny krótkoogniskowy (w tym w wersji ultra), przenośny oraz bezlampow...

Wykorzystywane w celach edukacyjnych i biznesowych projektory multimedialne to bardzo ważny element wyposażenia sal lekcyjnych, wykładowych, konferencyjnych, biur, różnego rodzaju eventów, a w ostatnim czasie również domów. W naszym sklepie zakupicie Państwo projektor multimedialny krótkoogniskowy (w tym w wersji ultra), przenośny oraz bezlampowy LED. Duże zróżnicowanie asortymentu pozwala każdemu znaleźć urządzenie w odpowiedniej dla niego cenie, o potrzebnych funkcjach, a także odpowiednich parametrach. Dzięki różnym rozdzielczościom, jasnościom, rodzajom zastosowanych obiektywów oraz technologiom, każdy znajdzie coś dla siebie. Asortyment projektorów multimedialnych budujemy w oparciu o wieloletnią wiedzę naszych specjalistów. Korzystamy tylko z rozwiązań renomowanych producentów, w związku z czym wybierając któreś z poniższych rozwiązań, stawiacie Państwo na doskonałą jakość obrazu, bezproblemową obsługę, a także dużą żywotność (w technologii LED kilkanaście lat, nawet w perspektywie intensywnej eksploatacji).

Więcej

Projektory multimedialne 

104 produktów w tej kategorii

Podkategorie

Projektory przenośne to kategoria gdzie znajdą Państwo modele, które zarówno nadają się do zamontowania na suficie oraz do postawienia na np. stoliku u wyświetlenia prezentacji. W naszej ofercie mamy projektory z rozdzielczością SVGA - 800 x 600, XGA - 1024 x 767, WXGA - 1280 x 800

Projektory krótkoogniskowe są najbardziej popularnymi projektorami do tablic interaktywnych. Ich niewątpliwą zaletą jest wyświetlanie obrazu 80 cali z zaledwie ok 99 cm. Projektory krótkoogniskowe sprawdzą się również świetnie w salach konferencyjnych gdzie projektor możemy ustawić tuż przed ekranem (ok. 2 m) aby uzyskać obraz nawet 300 cali.  

Projektory ultra krótkoogniskowe są najbardziej polecanymi projektorami do tablic interaktywnych. Ich największą zaletą jest wyświetlanie obrazu 80 cali z zaledwie ok 25 cm dzięki czemu wyświetlany obraz na tablicy nie jest zasłaniany przez prowadzącego. Prowadzący nie jest oślepiany przez projektor.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektorów w wysokiej rozdzielczości Full HD - 1920 x 1080.

Przedstawiamy Państwu ofertę projektorów w najwyższej rozdzielczości 4K ultra HD.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowanych projektorów do kina domowego i gier. Posiadamy projektory w rozdzielczości Full HD oraz 4K.

Zapraszamy do zapoznania się z serią mini projektorów Pico. Ten mały projektor pozwoli Ci grać w gry i oglądać filmy czy inne materiały wideo zawsze tam gdzie będziesz miał na to ochotę.

Zapewniamy wybór akcesoriów, przeznaczonych do podłączenia lub powiązania ze sobą różnorodnych urządzeń multimedialnych, wykorzystywanych w szkołach i przedszkolach. Proponujemy przewody HDMI, pozwalające na przesyłanie sygnału pomiędzy poszczególnymi sprzętami audio i wideo. Dzięki nim zaprezentują Państwo obraz z komputera na przykład na tablicy interaktywnej. W ofercie dostępne są również kable zasilające do projektorów i monitorów różnego typu. Umożliwiają także podłączenie laptopów czy głośników, dzięki czemu przeprowadzą Państwo wiele lekcji z użyciem nowoczesnych technologii. Pozwoli to zwiększyć zainteresowanie podopiecznych prezentowanym materiałem edukacyjnym oraz sprawić, że będą się angażować w lekcję.

Dbamy o różnorodność naszej oferty, dlatego znajdą tu Państwo zarówno kable VGA, SATA, jak i specjalne gniazda do ekranów oraz wiele innych akcesoriów. Nasz asortyment pozwoli w pełni wykorzystać możliwości posiadanych urządzeń. W sklepie dostępne są przewody HDMI o różnej długości i szerokości złączy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne rozwiązanie dopasowane do każdego sprzętu.

Część kabli zasilających do projektorów i monitorów posiada funkcjonalne zatrzaski. Ponadto przewody HDMI czy VGA oraz inne akcesoria różnią się pod względem materiałów, z których zostały wykonane. Oferujemy przedłużacze, adaptery VGA, a także kable zasilające, które posiadają końcówki proste oraz kątowe. Jeśli szukają Państwo asortymentu do monitora, tablicy czy projektora, chętnie doradzimy w jego wyborze.

na stronie
Pokazano 1 - 24 z 104 produktów