• Obecnie brak na stanie
Monitor interaktywny Avtek ST 7 Mate 65 4K OPS i5 0% VAT dla EDU

Monitor interaktywny Avtek ST 7 Mate 65 4K OPS i5 0% VAT dla EDU

Indeks: 1TV258
7 799,00 zł brutto (0% VAT)

7 799,00 zł netto

Dostępne: 0 Przedmiot
Obecnie brak na stanie

Monitor dotykowy LED

 • Oferta EDUKACYJNA 0% VAT
 • Przekątna: 65"
 • Rozdzielczość panelu: 3840 x 2160
 • Jasność: 380 cd/m2
 • Kontrast: 4000:1
 • Sposób obsługi: palec lub dowolny wskaźnik
 • OPS i5
 • Gwarancja na monitor 5 lat

Dostawa

Monitor interaktywny Avtek ST 7 Mate 65 4K OPS i5 0% VAT dla EDU

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Monitor interaktywny Avtek ST 7 Mate 65 4K 0% VAT dla EDU z wbudowanym komputerem OPS i5 z Windows PRO

Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT. Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.

Przy zakupie z poza placówek oświatowych obowiązuje stawka 23% VAT którą należy doliczyć do ceny.

Zapytaj o cenę specjalną 696 423 278 lub biuro@fados.pl

Monitor interaktywny Avtek ST 7 Mate 65 4K 0% VAT dla EDU z wbudowanym komputerem OPS i5 z Windows PRO

Monitor interaktywny Avtek TS 7 Mate to następca popularnej serii monitorów interaktywnych Avtek Lite 6. W serii Mate zostały podniesione parametry monitora takie jak:

- jasność z 350 cd/m2 do 380 cd/m2

- wersja Android z 8 na 9

- gwarancja z 3 lat do 5 lat

Podstawowe parametry:

 • Monitor dotykowy LED
 • Przekątna: 65"
 • Rozdzielczość: 60 HZ dla 4K / UHD (3840×2160)
 • Jasność: 380 cd/m2
 • Kontrast: 4000:1
 • Technologia podczerwieni
 • Android 9.0 / 4 GB RAM / 32 GB ROM / CPU ARM Cortex A55 Quad Core
 • Komputer OPS Intel i5-xx / SSD 240/ 8 MB RAM/ windows  pro
 • Gwarancja: 5 lat

Poradnik pozytywnego Avteka

Dane techniczne

Producent Avtek
Technologia dotyku Podczerwień
Przekątna 65"
Jasność 380 cd/m2
Rozdzielczość panelu 3840 x 2160 4K-UHD
Czas reakcji 8 ms
Kontrast 4000 : 1
Wyświetlane kolory 1.07 miliarda
Kąt widzenia 178°
Żywotność panelu ≥ 50 000 godzin
Grubość wzmocnionej szyby 3mm
Rozdzielczość dotyku 32768 x 32768 punktów
Sposób obsługi Palec lub dowolny inny przedmiot
Czas reakcji dotyku < 10 ms
Wejścia wideo 2 x HDMI
1 x VGA (z jednego z wejść)
Wejścia audio 1 x mini jack 3.5 mm
Wyjście audio 1 x mini jack 3.5 mm
Porty komunikacyjne 4 x USB 2.0
Wbudowane głośniki 2 x 10 W
Wymiary monitora 1489 mm x 897 mm x 87, mm
Wymiary opakowania 1628 mm x 1005 mm x 208 mm mm
Waga 39 kg
Waga (z opakowaniem) 48 kg
Rozstaw otworów montażowych 600 x 400
Dodatkowe funkcje Android OS
Aplikacja do nanoszenia notatek
Czujnik światła
Komunikacja Bluetooth
Komunikacja Wi-Fi
Menu dotykowe OSD
Narzędzie do prowadzenia głosowania
Notowanie na dowolnym źródle
Oprogramowanie Windows kompatybilne z aplikacją do nanoszenia notatek
Slot OPS
USB Media Player
Wgranie własnego logo
Wyświetlanie komentarzy tekstowych na ekranie przez uczestników
Dołączone akcesoria Kabel USB
Moduł WiFi/Bluetooth
Pilot
Pisaki (2 szt)
Przewód HDMI (3 m)
Przewód zasilający (3 m)
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria opcjonalne mobilny stojak
Gwarancja 5 lat


Nowa generacja modułu Android w wersji 9.0 oferuje szybsze podzespoły i wyższą wersję systemu operacyjnego co sprawia, że obsługa monitora jest jeszcze bardziej płynna oraz pozwoli na zainstalowanie bardziej wymagających aplikacji.

Wbudowana aplikacja (wersja nieaktywowana) do bezprzewodowego przesyłania obrazu pozwala na połączenie z 8 komputerami lub urządzeniami mobilnymi na raz i wyświetlanie do czterech obrazów jednocześnie. Bezprzewodowe przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku pozwala na jeszcze wygodniejszą współpracę i eliminuje potrzebę podłączania każdego z komputerów bezpośrednio do monitora. Dodatkowo możliwe jest rozszerzenie o Avtek Share, sprzętowe rozwiązanie, które pozwoli na połączenie z komputerem bez dodatkowego instalowania na nim dodatkowego oprogramowania podłączyć klucz sprzętowy do gniazda USB i nacisnąć przycisk. WIĘCEJ O AVTEK SHARE

Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem. Użytkownik z łatwością sam zainstaluje aktualizację kiedy będzie dostępna przez co nie ominą go przyszłe zmiany.

Monitory TouchScreen 6 są w całości przygotowane do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zaawansowany panel o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60Hz. Na obudowie znajduje się nowy slot dla opcjonalnego komputera w standardzie OPS oraz porty HDMI 2.0 umożliwiające podłączenie każdego nowoczesnego sprzętu.    

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.

Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania.

Narzędzie do głosowania wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie omówienie. I to niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz z zewnętrznego źródła jak laptop.

Funkcje blokowania monitora to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz sprawdzające się w zatłoczonych miejscach. USB Disk Lock pozwala zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem odblokowującym. Aplikacją do blokowania monitora zabezpieczymy go podobnie jak telefon na kod. Jedno i drugie rozwiązanie zabezpiecza sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

Monitory Avtek TouchScreen posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji, jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

Poza oprogramowaniem Note do monitora dołączone są dwa kolejne programy: Connect i Capture. Pierwszy służy komunikacji między urządzeniem mobilnym a komputerem PC i pozwala m.in. na przesyłanie obrazu w obie strony i kontrolowanie prezentacji. Sprawia to, że zdalna kontrola monitora z poziomu komputera jest prosta i intuicyjna. Z kolei Capture to przydatne narzędzie do nagrywania i edycji prezentacji czy wykładów. Pozwala na nagranie pulpitu komputera Windows i obrazu z podłączonej kamery (lub obu jednocześnie). Capture oferuje również szybką edycję materiałów, które w postaci jednego pliku wideo można zapisać, wysłać do chmury lub opublikować w serwisach takich jak YouTube.

Komputery OPS przeznaczone do serii TouchScreen 6 zostały zaprojektowane w taki sposób, by wraz z monitorem tworzyć wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dobrej wydajności.

Wszystkie komputery Avtek OPS 4K wyposażone są w nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake, zapewniające bezawaryjną pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 szóstej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

Dyski SSD użyte w komputerach Avtek OPS 4K są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale też bardziej odporne na uszkodzenia i niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.

Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny Celeron lub i3. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wersje i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań niezwykle wydajny Intel i7.

Co istotne wszystkie wersje obsługują natywną rozdzielczość monitorów - 4K@60Hz.

Monitory Avtek TouchScreen to nie tylko rozwiązania nowoczesne i o świetnym stosunku jakości do ceny - to też monitory od wielu lat potwierdzające swoją niezawodność. Najwyższą jakość monitorów interaktywnych potwierdzamy pełną, pięcioletnią gwarancją obejmującą zarówno elektronikę jak i matrycę.

Opis

System operacyjny
Android 9
Rozmiar monitora
65 cali
Monitor interaktywny z wbudowaną kamerką
NIE
Wybierz wersję z 0% VAT EDU lub 23% VAT
0% VAT dla placówek oświatowych

Specyficzne kody

EAN13
5907731318846