Monitor interaktywny 65 cali iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65" Android 11 EDU 0% VAT

TE6512MIS-B1AG

iiyama

Nowy produkt

Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT. Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.

- rozmiar 65 cali
- rozdzielczość 4K
- jasność 400 cd/m²
- kontrast 1200:1
- Android 11
- EAN:4948570121830

5 999,00 zł (brutto.)

5 999,00 zł (netto)

Add to Compare

Monitor interaktywny 65 cali iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65" , 4K UHD, iiWare (Android 11.0), WiFi

 Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT.
Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.
Monitor ten spełnia wymogi rządowego programu Aktywna Tablica

5 lat gwarancji dla sektora edukacyjnego

 

Monitor interaktywny 65 cali iiyama ProLite TE6512MIS-B1AG 65" , 4K UHD, iiWare (Android 11.0), WiFi

Prosta i skuteczna współpraca dla edukacji i przedsiębiorczości. TE6512MIS-B1AG iiyama inspiruje do działania na wszystkich etapach, przez co sprawdzi się idealnie w sektorze edukacyjnym jak i w środowisku biznesowym. Dzięki hybrydowemu, interaktywnemu rozwiązaniu 4K, możesz płynnie dodawać adnotacje i kontrolować treści, wyświetlane z dowolnego źródła. Ten 40-punktowy ekran dotykowy PureTouch-IR z systemem operacyjnym iiWare 10 (Android 11) oferuje funkcje takie jak: Notatnik, Przeglądarka, Cloud Drive oraz możliwość pobrania potrzebnych w Twojej organizacji aplikacji. Jest wyposażony w dwufunkcyjne pióra dotykowe, dzięki którym możesz łatwo zapisywać notatki i treści wyświetlane na ekranie bezpośrednio na urządzeniu USB, 32 GB pamięci wewnętrznej lub wybranym dysku w chmurze. Wyposażony w dodatkowe złącze USB-C, wyświetlacz obsługuje najnowsze sygnały wideo, audio i dotykowe za pośrednictwem jednego portu, a nawet ładuje urządzenie z mocą 65 W. Dzięki rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) i jasności 400 cd/m2 ten 65" ekran IPS LCD zapewnia żywe, szczegółowe i wysokiej jakości obrazy. Powłoka przeciwodblaskowa radykalnie zmniejsza odbicia światła w jasnych przestrzeniach bez uszczerbku dla ostrości i wyrazistości obrazu. Masz gwarancję, że bez względu na Twoje interaktywne aspiracje, mamy dla Ciebie proste i skuteczne rozwiązanie. Dzięki wprowadzeniu nowego interfejsu 4K z profilami użytkownika, które umożliwiają łatwe logowanie i dostęp do własnych dysków w chmurze, TE6512MIS-B1A sprawdzi się w środowisku hybrydowym, gdzie z urządzenia korzysta więcej niż jeden użytkownik. Udostępniaj, streamuj i edytuj treści z dowolnego urządzenia bezpośrednio na ekranie i przekształć spotkania swojego zespołu lub lekcje w łatwą, szybką i sprawnie przebiegającą sesję interaktywną dzięki dołączonemu modułowi WiFi (OWM002), iiyama Share i aplikacji EShare.

Gwarancja 3 lata w systemie "drzwi do drzwi"

Na monitor iiyama TE6502MIS-B1AG producent udziela 36 msc gwarancji. Jakiekolwiek problemy rozwiązywane są błyskawicznie przez infolinię lub zgłoszenie RMA online. Serwis zamawia kuriera i na własny koszt odbiera monitor z każdego miejsca w Polsce. Po wykonanej naprawie/wymianie monitora również na własny koszt wysyła monitor do właściciela. Szybko i bez żadnych opłat. 

Ważne: Gwarancja 3 lata obowiązuje zarówno osoby prywatne jak i zakupy firmowe.

gwarancja iiyama

EDU i GOV - 5 lat gwarancji za 1 zł

iiyama, wyłącznie dla placówek edukacyjnych (żłobki, przedszkola, szkoły, licea, technika, uczelnie wyższe) oraz GOV (instytucje publiczne) umożliwia zakup rozszerzonej gwarancji do 5 lat za symboliczną kwotę 1 zł.

EDU i GOV - 5 lat gwarancji za 1 zł

Rozdzielczość 4K

Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.

IPS

Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, najlepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN czy VA. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.

IPS

Redukcja niebieskiego światła

Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej.

IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Redukcja niebieskiego światła

Redukcja niebieskiego światła

Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej.

IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Redukcja niebieskiego światła

Zestaw aplikacji iiWare

iiWare to zestaw wbudowanych aplikacji opartych na preinstalowanym systemie Android. Zawiera aplikację Notatki, przeglądarkę internetową, przeglądarkę plików, Cloud Drive (MS OneDrive oraz Google Drive), boczny pasek narzędzi dodatkowych i możliwość pobrania niektórych aplikacji potrzebnych dla Twojej organizacji.

iiWare

POWŁOKA ANTYREFLEKSYJNA

Powłoka antyrefleksyjna, którą dodatkowo pokryty jest cały ekran tego monitora niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na jego powierzchni i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami. Nie widać tak bardzo na niej odcisków palców czy kurzu.

powłoka-antyrefleksyjna iiyama

ScreenSharePro (iiyama share) - bezprzewodowa prezentacja treści

Aplikacja ScreenSharePro obsługuje AirPlay, Chromecast i Miracast, aby ułatwić streamowanie zawartości z Twojego urządzenia na wyświetlacz serii 02 i 04. Aplikacja kliencka dostępna jest do pobrania za darmo na wszystkie platformy. Umożliwi Ci udostępnienie ekranu komputera pc, macbooka, tabletu, telefonu w formie całego ekranu, rozszerzonego ekranu lub udostępnionego okna. Umożliwia tez zwrotną komunikację dla innych odbiorców treści, którzy na swoich urządzeniach mogą oglądać z blika prezentowane na ekranie treści.

Po najnowszej aktualizacji można także udostępniać ekran swojego komputer przez dedykowaną stronę www, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

screenSharePRO

EShare - bezprzewodowa prezentacja treści

Aplikacja EShare obsługuje technologie AirPlay, Chromecast i Miracast, aby ułatwić streamowanie zawartości z Twojego urządzenia na duży ekran. Aplikacja kliencka dostępna jest do pobrania za darmo na wszystkie platformy. Umożliwi Ci udostępnienie ekranu komputera pc, macbooka, tabletu, telefonu w formie całego ekranu , rozszerzonego ekranu lub udostępnionego okna. Umożliwia tez zwrotną komunikację dla innych odbiorców treści, którzy na swoich urządzeniach mogą oglądać z blika prezentowane na ekranie treści.

Eshare

OBRAZ

Wyglądcienkie ramki
Przekątna65", 163.9cm
PanelIPS LED
Rozdzielczość fizyczna3840 x 2160 (8.3 megapixel 4K UHD)
Format obrazu16:9
Jasność400 cd/m²
Przepuszczalność światła88%
Kontrast statyczny1200:1
Dynamic contrast15000:1
Czas reakcji (GTG)8 ms
Kąty widzeniapoziomo/pionowo: 178°/178°, 
Kolory1.07B 10bit
Synchronizacja pozioma30 - 80kHz
Powierzchnia robocza szer. x wys.1429 x 804mm, 56.3 x 31.7"
Szerokość ramki (boki, góra, dół)16mm, 16mm, 44mm
Plamka0.372mm
Obudowaczarna, matowa

DOTYK

Technologia dotykowainfrared
Punkty dotykowe40 
Dokładność dotyku+- 2mm
Dotyk wykonywanystylusem, palcem, w rękawiczce
Interfejs dotykowyUSB
Obsługiwane systemy operacyjneWszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania.

INTERFEJSY / ZŁĄCZA / STEROWANIE

Analogowe wejścia sygnałuVGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz)
Cyfrowe wejścia sygnałuHDMI x3
USB-C x1
Wejścia audioMini jack x1
SterowanieIR x1
RS-232c x1 (DSUB 9pin)
RJ45 (LAN) x1 (LAN Control)
Wyjścia audioMini jack x1
Wbudowane głośniki 2 x 16W
HDCPtak
Port USBx5 (odtwarzanie multimediów / urządzenia peryferyjne / pamięć - przód: 2x v.3.2 (Gen 1, 5Gbit), prawy bok: 2x v.3.2 (Gen 1, 5Gbit), 1x USB-C v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
RJ45 (LAN)x2 (Automatyczne przełączanie na PC i Androida, 1000 MB)

WŁAŚCIWOŚCI

Zintegrowane oprogramowanieoprogramowanie iiWare 10 (Android OS 11) obejmujące iiyama DMS, aplikację Note, przeglądarkę sieci WWW, system zarządzania plikami, dostęp do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikacje BytelloShare i EShare pozwalające na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami Windows/iOS/Android
WiFitak (Moduł WiFi OWM002 - Dwuzakresowy moduł WiFi (2,4 GHz / 5 GHz), Standard Wi-Fi: IIEEE 802.11 a / b / g / n / ac, Obsługa Bluetooth: 2.1 / 3.0 / 4.2 / 5.0))
HardwareQuad core A55 CPU, Mali G52 GPU, 4GB RAM, wewnętrzna pamięć 32GB
EkstraSlot OPS, czujnik oświetlenia
Tryb kiosktak
Odtwarzanie multimediówtak
Grubość szkła4mm
Twardość szkła7H
Obudowametal
Blokada przycisków OSDtak

OGÓLNE

Języki menu OSDEN, DE, FR, ES, IT, RU, CZ, NL, PL
PrzyciskiZasilanie, Czujnik światła, Złącze USB (2.0)
Parametry regulowaneustawienia ogólne (wejście, głośność, podświetlenie), ustawienia audio (głośność, basy, wysokie, balans, tryb dźwięku, wyciszenie), ustawienia ekranu (format obrazu, przesunięcie pikseli, ochrona oczu, automatyczne podświetlenie, ECO, ECR), ustawienia wyświetlania ( jasność, kontrast, odcień, ostrość, tryb wyświetlania, temp. kolorów), dostosuj ustawienia (pozycja pozioma, pozycja pionowa, taktowanie, faza, auto), ustawienia (sieć bezprzewodowa i sieci, osobiste, wejście i wyjście, aplikacja, system)
Plug&PlayDDC2B
Gwarancjado 5 lat (szczegóły odnośnie warunków w poszczególnych krajach znajdują sie w zakładce Gwarancja na naszej stronie internetowej)

MECHANICZNE

Orientacjapozioma
Konstrukcja bez wentylatoratak
Standard VESA600 x 400mm
Warunki pracy - temperatura0°C - 40°C
Warunki składowania - temperatura- 20°C - 60°C
MTBF50.000 godzin (wyłączając podświetlenie)

AKCESORIA W ZESTAWIE

Kablezasilający, USB, HDMI
Rysikx2 (Rysik z dwiema końcówkami)
Instrukcjeskrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
PozostałeWspornik montażowy do NUC, Wspornik montażowy do kamery internetowej
Pilottak (baterie w zestawie)

WYMIARY / WAGA

Wymiary produktu szer. x wys. x gł.1488 x 897 x 87mm
Wymiary pudła szer. x wys. x gł.1628 x 1005 x 208mm
Waga (bez pudła)35 kg
Waga (z pudłem)44.7kg
Kod EAN4948570121830

Podobne produkty