Podłoga interaktywna smartfloor funfloor 

Podłoga interaktywna smartfloor funfloor

Niezwykle ważnym aspektem jest to, by dzieci już od najmłodszych lat wyrabiały w sobie odpowiednią koordynację wzrokowo-ruchową. Placówki edukacyjne, jak np. przedszkola, szkoły podstawowe czy placówki opiekuńczo wychowawcze często wykorzystują tzw. Magiczny dywan do kształtowania w maluchach cech motorycznych, spostrzegawczość czy refleks. Pod ...

Niezwykle ważnym aspektem jest to, by dzieci już od najmłodszych lat wyrabiały w sobie odpowiednią koordynację wzrokowo-ruchową. Placówki edukacyjne, jak np. przedszkola, szkoły podstawowe czy placówki opiekuńczo wychowawcze często wykorzystują tzw. Magiczny dywan do kształtowania w maluchach cech motorycznych, spostrzegawczość czy refleks. Pod tą unikalną nazwą kryje się nic innego jak interaktywna pomoc dydaktyczna zapewniająca osobom z niej korzystającym ćwiczenia, gry oraz zabawy wymagające ruchu. Jest to wspaniałe narzędzie dla pedagogów, ale także osób na co dzień pracujących z maluchami potrzebującymi rehabilitacji czy terapii.

Obecna w naszej ofercie podłoga interaktywna oraz magiczny dywan dla dzieci cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych, gdyż zapewnia im długie godziny wspaniałej nauki przez zabawy, a przy tym absorbuje nieustannie ich uwagę. Jednocześnie kształci pociechy w wielu dziedzinach, co ma ogromne znaczenie ze względu na ich prawidłowy rozwój. Magiczny dywan składa się z wbudowanych: projektora oraz komputera, a także czujników ruchów, które są ze sobą zintegrowane. Cena całego zestawu uzależniona jest od producenta oraz rodzaju wybranego urządzenia. W ofercie podsiadamy podłogi interaktywne montowane do sufitu lub ściany. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest mobilna podłoga interaktywna która umożliwia przemieszczanie dywanu interaktywnego pomiędzy salami, dzięki czemu większa liczba cieci może skorzystać z zakupionego sprzętu. Zachęcamy Państwa do zakupu podłogi interaktywnej, która wzbogaci Państwa ofertę szkolną w bardzo przydatny sprzęt w Państwa placówce oświatowej.

W naszej ofercie posiadamy również urządzenia, które z powodzeniem mogą być montowane w centrach handlowy, wewnętrznych placach zabaw, stacjach paliw czy nawet w restauracjach. Rozwiązania takie przyciągają dzieci oraz ich rodziców co może być ciekawym elementem promocyjnym miejsca gdzie będzie użytkowana podłoga interaktywna.

Do oferowanych podłóg interaktywnych posiadamy ciekawą i szeroką ofertę dodatkowego oprogramowania interaktywnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chili można doposażyć zakupione wcześniej urządzenie o nowe pakiety gier. Posiadamy cały wachlarz oprogramowania interaktywnego z zakresu matematyki, języków obcych, pakiet do nauki kodowania, karta rowerowa, promujący zachowania ekologiczne oraz jedne z najnowszych pakietów rewalidacja i terapia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Tak duży wybór pakietów dodatkowych sprawia, że interaktywna podłoga nigdy się nie znudzi, dzięki czemu nauka na niej jest nie zwykle skuteczna, a zabawa sprawia mnóstwo radości.

W ofercie posiadamy również akcesoria do interaktywnego dywany. Jeżeli w miejscu montażu urządzenia jest podłoga o bardzo ciemnej barwie lub różne kontrastujące kolory to świetnym dodatkowym rozwiązaniem jest jasna mata. Pozwala ona na korzystanie z podłogi interaktywnej w każdych warunkach. W ofercie naszej znajdziecie Państwo również pisaki interaktywne, które z pewnością ułatwią korzystanie z urządzenia.

Więcej
33 produktów w tej kategorii

Podkategorie

Niezwykle ważnym aspektem jest to, by dzieci już od najmłodszych lat wyrabiały w sobie odpowiednią koordynację wzrokowo-ruchową. Placówki edukacyjne, jak np. przedszkola, szkoły podstawowe czy placówki opiekuńczo wychowawcze często wykorzystują podłogę interaktywną do kształtowania w maluchach cech motorycznych, spostrzegawczość czy refleks. Pod tą unikalną nazwą kryje się nic innego jak interaktywna pomoc dydaktyczna zapewniająca osobom z niej korzystającym ćwiczenia, gry oraz zabawy wymagające ruchu. Jest to wspaniałe narzędzie dla pedagogów, ale także osób na co dzień pracujących z maluchami potrzebującymi rehabilitacji czy terapii.

Obecne w naszej ofercie podłogi interaktywne cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych, gdyż zapewniają im długie godziny wspaniałej nauki przez zabawy, a przy tym absorbują nieustannie ich uwagę. Produkt ten jednocześnie kształci pociechy w wielu dziedzinach, co ma ogromne znaczenie ze względu na ich prawidłowy rozwój. Podłoga interaktywna składa się z wbudowanych: projektora oraz komputera, a także czujników ruchów, które są ze sobą zintegrowane. Cena całego zestawu uzależniona jest od producenta oraz rodzaju wybranego urządzenia. W ofercie podsiadamy dywany interaktywne montowane do sufitu lub ściany. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest mobilna podłoga interaktywna która umożliwia przemieszczanie podłogi interaktywnej pomiędzy salami, dzięki czemu większa liczba dzieci może skorzystać z zakupionego sprzętu. Zachęcamy Państwa do zakupu podłogi interaktywnej, która wzbogaci Państwa ofertę szkolną w bardzo przydatny sprzęt w Państwa placówce oświatowej.

W naszej ofercie posiadamy również urządzenia, które z powodzeniem mogą być montowane w centrach handlowy, wewnętrznych placach zabaw, stacjach paliw czy nawet w restauracjach. Rozwiązania takie przyciągają dzieci oraz ich rodziców co może być ciekawym elementem promocyjnym miejsca gdzie będzie użytkowana podłoga interaktywna.

Do oferowanych magicznych podłóg interaktywnych posiadamy ciekawą i szeroką ofertę dodatkowego oprogramowania interaktywnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chili można doposażyć zakupione wcześniej urządzenie o nowe pakiety gier. Posiadamy cały wachlarz oprogramowania interaktywnego z zakresu matematyki, języków obcych, pakiet do nauki kodowania, karta rowerowa, promujący zachowania ekologiczne oraz jedne z najnowszych pakietów rewalidacja i terapia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Tak duży wybór pakietów dodatkowych sprawia, że interaktywna podłoga nigdy się nie znudzi, dzięki czemu nauka na niej jest nie zwykle skuteczna, a zabawa sprawia mnóstwo radości.

W ofercie posiadamy również akcesoria do podłogi interaktywnej. Jeżeli w miejscu montażu urządzenia jest podłoga o bardzo ciemnej barwie lub różne kontrastujące kolory to świetnym dodatkowym rozwiązaniem jest jasna mata. Pozwala ona na korzystanie z podłogi interaktywnej w każdych warunkach. W ofercie naszej znajdziecie Państwo również pisaki interaktywne, które z pewnością ułatwią korzystanie z urządzenia.

Do oferowanych podłóg interaktywnych SmartFloor i FunFloor posiadamy ciekawą i szeroką ofertę dodatkowego oprogramowania interaktywnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chili można doposażyć zakupione wcześniej urządzenie o nowe pakiety gier. Posiadamy cały wachlarz oprogramowania interaktywnego z zakresu matematyki, języków obcych, pakiet do nauki kodowania, karta rowerowa, promujący zachowania ekologiczne oraz jedne z najnowszych pakietów rewalidacja i terapia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Tak duży wybór pakietów dodatkowych sprawia, że interaktywna podłoga nigdy się nie znudzi, dzięki czemu nauka na niej jest nie zwykle skuteczna, a zabawa sprawia mnóstwo radości.

W ofercie posiadamy akcesoria do interaktywnego dywanu. Jeżeli w miejscu montażu urządzenia znajduje się podłoga o bardzo ciemnej barwie lub różne kontrastujące kolory to świetnym dodatkowym rozwiązaniem jest jasna dedykowana mata. Pozwala ona na korzystanie z podłogi interaktywnej w każdych warunkach. W ofercie naszej znajdziecie Państwo również pisaki interaktywne, które z pewnością ułatwią korzystanie z urządzenia.

na stronie
1 476,00 zł 1 360,00 zł 1 105,69 zł
1 476,00 zł 1 360,00 zł 1 105,69 zł
Pokazano 1 - 24 z 33 produktów