Monitory interaktywne 65 cali 0% VAT 

Monitory interaktywne 65 cali 0% VAT

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na monitor interaktywny 65 cali. Monitor interaktywny o przekątnej 65 cali to zaawansowane urządzenie, które znajduje zastosowanie zarówno w przedszkolaj jak i mniejszych salach lekcyjnych.  Jego głównym celem jest zapewnienie interaktywnej pracy zarówno nauczyciela jak i ucznia. Monitory interaktywne oferuj...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na monitor interaktywny 65 cali. Monitor interaktywny o przekątnej 65 cali to zaawansowane urządzenie, które znajduje zastosowanie zarówno w przedszkolaj jak i mniejszych salach lekcyjnych.  Jego głównym celem jest zapewnienie interaktywnej pracy zarówno nauczyciela jak i ucznia. Monitory interaktywne oferują szerokie pole widzenia, wysoką rozdzielczość oraz wysoką jasność, co przekłada się na wyraziste i szczegółowe wyświetlanie treści. Dzięki temu, użytkownik może bez trudu przeglądać dokumenty, obrazy, filmy, prezentacje w najwyższej jakości.

Interaktywność monitora 65 cali pozwala na bezpośrednie korzystanie z różnych aplikacji, np. tworzenie i edycję dokumentów, rysowanie, projektowanie czy przeglądanie stron internetowych. 

Monitor ten jest nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny. Jego nowoczesny design i minimalistyczne ramki dodają mu elegancji i sprawiają, że idealnie wpasowuje się w różne przestrzenie - biura, szkoły, przedszkola, hotele, sale konferencyjne.

Więcej
22 produktów w tej kategorii
Pokazano 1 - 22 z 22 produktów