Tablice interaktywne

Proponujemy Państwu nowoczesne tablice interaktywne, które znakomicie współpracują z komputerami i projektorami, umożliwiając znaczne poprawienie efektów nauczania oraz podniesienie jakości prezentowania danych. Odpowiednie oprogramowanie oraz wysokiej jakości projektor, wyświetlający wyraźny obraz to połączenie, dzięki któremu tablica interakty...

Proponujemy Państwu nowoczesne tablice interaktywne, które znakomicie współpracują z komputerami i projektorami, umożliwiając znaczne poprawienie efektów nauczania oraz podniesienie jakości prezentowania danych. Odpowiednie oprogramowanie oraz wysokiej jakości projektor, wyświetlający wyraźny obraz to połączenie, dzięki któremu tablica interaktywna sprawdzi się w każdej sali lekcyjnej, wykładowej czy konferencyjnej. W skład naszego asortymentu wchodzą urządzenia obsługiwane przez palec lub odpowiedni wskaźnik – jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii podczerwonej IR, elektromagnetycznej EM lub optycznej, które dają wysoką dokładność odczytu. Duże możliwości użytkowe zapewnia rozbudowane i funkcjonalne oprogramowanie, natomiast specjalna technologia TOUCH pozwala na korzystanie z tablicy interaktywnej dwóch, a przy niektórych modelach nawet 6 osób jednocześnie. Duża popularność dostępnych w ofercie produktów wynika również z bardzo wysokiej wytrzymałości, a także szerokiej gamy rozmiarów od 64 do ponad 100 cali!. W wyposażeniu opcjonalnym mogą znaleźć się również moduł WiFi, oraz zestaw nagłaśniający czy stojak mobilny. Polecamy zakup zarówno pojedynczych urządzeń, jak również dostępnych w zestawach z wysokiej klasy projektorami oraz głośnikami, które są gotowe do natychmiastowego użycia.

Więcej

Tablice interaktywne 

45 produktów w tej kategorii

Podkategorie

Stojaki do tablic interaktywnych. Mamy do zaoferowania stojaki w wersji standardowej jaki i z możliwością swobodnej regulacji wysokości położenia tablicy za pomocą zamontowanych siłowników lub silnika. Stojaki umożliwiają przemieszczanie zestawu pomiędzy pomieszczeniami.

Uchwyty regulowane do tablic interaktywnych.

Dedykowane głośniki do tablic interaktywnych.

na stronie
Pokazano 1 - 24 z 45 produktów