Tablice interaktywne 

Tablice interaktywne

Edukacja w szkołach zaczyna powoli przechodzić małą rewolucję. Coraz częściej zdarza się bowiem, że dyrektorzy placówek edukacyjnych decydują się na zakup nowoczesnej technologii, która nie tylko wspiera pracę pedagogów, ale także pozwala uczniom na zdobycie nowych umiejętności, a także przyswajanie wiedzy w bardziej przystępny dla nich sposób. ...

Edukacja w szkołach zaczyna powoli przechodzić małą rewolucję. Coraz częściej zdarza się bowiem, że dyrektorzy placówek edukacyjnych decydują się na zakup nowoczesnej technologii, która nie tylko wspiera pracę pedagogów, ale także pozwala uczniom na zdobycie nowych umiejętności, a także przyswajanie wiedzy w bardziej przystępny dla nich sposób. Nie ma co ukrywać, że przede wszystkim innowacyjne rozwiązania skierowane są do dzieci urodzonych w XXI wieku, gdyż one już od najmłodszych lat przyzwyczajone są do korzystania z elektronicznych urządzeń. Tymi innowacyjnymi rozwiązaniami wprowadzanymi do szkół są najczęściej tablice interaktywne dotykowe, których podstawowym założeniem jest wspieranie rozwoju dzieci.

Tablice interaktywne to połączenie nauki oraz zabawy dla najmłodszych

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że dzieci najszybciej uczą się przez zabawę. Choć szkoła to przede wszystkim miejsce, gdzie uczniowie mają za zadanie zdobywać wiedzę, to warto urozmaicić nieco sposób jej nabywania. Dlatego tablica interaktywna nadaje się do tego wprost doskonale. Dla najmłodszych urządzenie to łączy w sobie elementy pewnej rozrywki, gdyż mogą swobodnie po nim pisać palcem, rysować czy przesuwać poszczególne komponenty. Jest to dla nich na pewno znacznie bardziej interesujące rozwiązanie niż tradycyjnie pisanie czy zwykłe rozwiązywanie zadań. Z tego względu dzieci można łatwiej zachęcić do podjęcia różnych inicjatyw i przełamania bariery nieśmiałości oraz stresu.

Tablice interaktywne dotykowe to narzędzie pracy nie tylko pedagogów, ale również i wielu firm

Choć urządzenia te najczęściej wykorzystywane są w szkolnictwie i służą jako pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, to znajdują również zastosowanie w biznesie. Pracownicy wielu firm posługują się tablicami interaktywnymi dotykowymi w celu uskutecznienia efektów przedstawianej przez siebie prezentacji multimedialnej. Narzędzia te wykorzystywane są również podczas zebrań czy spotkań, gdzie pozwalają na szybkie zapisanie potrzebnych informacji bez użycia markera czy też kredy, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych tablic. W celu wzmocnienia siły przekazu bardzo często stosuje się również głośniki, które można swobodnie podłączyć do urządzenia czy też moduł wi-fi zapewniający dostęp do sieci bezprzewodowej.

Więcej
29 produktów w tej kategorii

Podkategorie

Stojaki do tablic interaktywnych. Mamy do zaoferowania stojaki w wersji standardowej jaki i z możliwością swobodnej regulacji wysokości położenia tablicy za pomocą zamontowanych siłowników lub silnika. Stojaki umożliwiają przemieszczanie zestawu pomiędzy pomieszczeniami.

Uchwyty regulowane do tablic interaktywnych.

Dedykowane głośniki do tablic interaktywnych.

na stronie
3 200,00 zł 2 599,00 zł 2 113,01 zł
Out of stock
5 690,00 zł 4 799,00 zł 3 901,63 zł
Out of stock
Pokazano 1 - 24 z 29 produktów