Darmowe aplikacje interaktywne projekt Jutro idę do szkoły

Nowy produkt

Zestaw 50 darmowych aplikacji multimedialnych powstałych podczas realizacji projektu pt. Jutro idę do szkoły - program edukacji przedszkolnej.

0,01 zł (brutto.)

Add to Compare

Darmowe aplikacje interaktywne projekt Jutro idę do szkoły

Proszę nie kupować aplikacji.
Jest to produkt darmowy.
Aby korzystać z aplikacji wystarczy ściągnąć je z poniższego linka.

Zestaw 50 darmowych aplikacji multimedialnych powstałych podczas realizacji projektu pt. Jutro idę do szkoły - program edukacji przedszkolnej. Współrealizatorem projektu była firma Sławomir Anioł FadoS. W projekcie uczestniczyło 20 placówek oświatowych - przedszkoli i szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi z tereny dolnego śląska. W ramach projektu placówki uczestniczące otrzymały między innymi zestaw multimedialny.

Aby korzystać z aplikacji należy je ściągnąć i zapisać na dysk np. na pulpit. Następnie należy je wypakować poprzez dwukrotne kliknięcie ściągniętego pliku o nazwie JIDS_15.exe. Po wypakowaniu utworzy się folder o nazwie JIDS_15, a w nim plik: main_151.exe, który uruchamia panel zarządzający aplikacjami. Panel jest podzielony na pięć puzzli. Każdy z nich zawiera przyporządkowane aplikacje. Aby wyjść z danej aplikacji należy kliknąć na uchylone drzwi w drzewie na którym siedzi sowa. Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych aplikacji interaktywnych.

pobierz aplikacje

Zapraszamy również na stronę poświęconą realizacji projektu Jutro idę do szkoły - program edukacji przedszkolnej.
www.jutroidedoszkoly.inbit.pl

Projekt „Jutro idę do szkoły – program edukacji przedszkolnej”
jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne produkty