Interaktywna Podłoga FunFloor EXCLUSIVE 307 gier i zabaw 6000 ANSI

FunFloor EXCLUSIVE

Nowy produkt

 • Wysoka jasność:6000 ANSI
 • 307 gier w pakiecie:
  50 FUN, 50 EDU, 100 ENG,
  10 KR, 5 EKO, 30 KOD,
  6 BF, 20 NP, 8 RM, 28 SP
 • Obsługa za pomocą pilota
 • Podział gier na grupy
 • Projektor w poziomie: TAK

Uwaga: Ostatnia sztuka!

29 239,00 zł (brutto.)

23 771,54 zł (netto)

-760,00 zł

29 999,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 29 238,99 zł

Add to Compare

Opis

TechnologiaDLP
Jasność ANSI Lumenów5000

Interaktywna Podłoga FunFloor EXCLUSIVE 307 gier i zabaw 6000 ANSI

Interaktywna Podłoga FunFloor EXCLUSIVE 307 gier i zabaw 6000 ANSI

FunFlor EXCLUSIVE

 • Wysoka jasność:6000 ANSI
 • 307 gier w pakiecie:
  50 FUN, 50 EDU, 100 ENG,
  10 KR, 5 EKO, 30 KOD,
  6 BF, 20 NP, 8 RM, 28 SP
 • Obsługa za pomocą pilota
 • Podział gier na grupy
 • Projektor w poziomie: TAK


Link do filmu prezentującego podłogę interaktywną FunFlor EXCLUSIVE  - zobacz

Czym jest magiczna Podłoga FunFloor?
Jest to system tworzony z myślą o przedszkolach i szkołach podstawowych, które kładą nacisk na rozwój swoich podopiecznych w nowoczesny, innowacyjny sposób. Specjalny pakiet animacji skierowany do najmłodszych został przygotowany pod kątem edukacji przez zabawę. Obraz wielkości 2m x 3m wyświetlony na podłodze reaguje na ruch chodzących po nim dzieci. Dzięki temu FunFloor angażuje umysł i ciało co sprawia, że dzieci chętnie przyswajają nowe wiadomości.
 
  
Opinie nauczycieli i wychowawców
 • „Doskonały sposób na zaangażowanie dzieci w naukę poprzez zabawę”.
 • „Dzięki podłodze FunFloor dzieci znacznie szybciej uczą się nie tylko pod względem pamięciowym, ale także lepiej rozumieją zagadnienia”.
 • „Podłoga FunFloor ma nieograniczone możliwości, angażuje w zabawię nawet najbardziej nieśmiałe dzieci”.
 • FunFloor to doskonała metoda nauki przez zabawę. Nauka liter i cyfr poprzez zabawę jest znacznie bardziej angażująca niż tradycyjne lekcje”.

FunFlor EXCLUSIVE

Najbardziej zaawansowany zestaw interaktywnej podłogi dostępny w Polsce. Posiada wbudowany profesjonalny projektor o mocy 6000 Ansi lumenów oraz bardzo dokładny detektor ruchu. Projektor w urządzeniu umieszczony jest w pozycji poziomej, dzięki czemu zapewniona jest prawidłowa wentylacja. Przez to zestaw nie przegrzewa się a to wpływa na długą żywotność i bezpieczeństwo używania. FunFloor Exclusive posiada 307 gier w tym mnóstwo gier edukacyjnych, tematycznych i do typowej zabawy dla wszystkich, od najmłodszych dzieci po osoby dorosłe i seniorów.

FunFloor Exclusive najczęściej stosowany jest w galeriach handlowych, salach zabaw i innych jasnych pomieszczeniach.


Opinia psychologiczna

Psychologowie i pedagodzy uniwersyteccy oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych zbadali wpływ Interaktywnej Podłogi FunFloor na rozwój dzieci. Stwierdzili oni wysoką skuteczność nauczania w ten sposób. Wykazali również że korzystanie z FunFloor:

 • Poprawia zdolności motoryczne
 • Rozwija spostrzegawczość wzrokowo-ruchową
 • Zwiększa orientację przestrzenną
 • Poprawia szybkość reakcji
 • Zwiększa aktywność fizyczną

funnFloor EDU podłoga interaktywna

Pakiety gier, które otrzymasz wraz z podłogą FunFloor EXCLUSIVE

FunFloor Exclusive zawiera pakiety tematyczne, w których jest razem 307 gier:
– Pakiet FUN (50 gier) – zróżnicowany zestaw gier zabawowo-sportowych, który pokazuje największe możliwości interaktywnej podłogi. Piłka nożna, łapanie pingwinów, odkrywanie skarbów pod piaskiem to doskonały przerywnik w nauce ale również główna atrakcja w salach zabaw.
– Pakiet EDU (50 gier) – pakiet stworzony w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej do nauki w przedszkolach. Tworząc ten pakiet położyliśmy nacisk na edukację najmłodszych i rozwój wszystkich podstawowych obszarów, od kształtowania umiejętności społecznych, naukę higieny, promocję zdrowia jak również poznawanie cyferek, literek, dźwięków aż po elementy geografii. Po za przedszkolami pakiet EDU jest używany bardzo często w klasach 1-3.
– Pakiet Język Angielski (100 gier) – najbardziej rozbudowany pakiet gier na interaktywną podłogę w Polsce. Stworzony we współpracy z doświadczoną filolog Panią Ewą Szcząchor. Zawiera 500 słówek, 100 gier, 30 działów tematycznych zakończonych quizami.
– Pakiet Kodowanie (3×10 gier) – doskonały wstęp do nauki programowania, który rozwija logczne myślenie, gry są w 3 wersjach: do przedszkola, do klas 1-3 do klas 4-8.
– Pakiet Karta Rowerowa (10 gier) – pakiet gier utrwalający zasady ruchu drogowego dla uczniów zdających na kartę rowerową i nie tylko.
– Pakiet Ekologia (5 gier) – Pakiet edukacyjny zwiększający świadomość ekologiczną. Ma za zadanie na trwałe zaszczepić chęć dbania o środowisko.
– Pakier Baby First (5 gier) – pakiet skierowany do najmłodszych stworzony we współpracy z amerykańską telewizją Baby First TV.
– Pakiet Nauka Pisania (20 gier) – Pakiet wspomagający nauke pisania z wykorzystaniem pisaków interaktywnych przeznaczony głównie do młodszych klas szkoły podstawowej.
– Pakiet Rozwój Mózgu (8 gier) – atrakcyjny pakiet, który pobudza kreatywność, rozwija logiczne myślenie, pamięć i spostrzegawczość. Kierowany do wszystkich od lat 2 do 102.
– Quizy do Szkoły Podstawowej – zestaw 28 quizów do klas 4-8 szkoły podstawowej z przedmiotów: język polski, przyroda, matematyka, historia, biologia, chemia, fizyka, geografia.

Podobne produkty