Interaktywna Podłoga FunFloor Edu 210 gier i zabaw

FunFloor Edu

Nowy produkt

 • 210 gier w pakiecie: 50 gier FUN, 50 gier EDU, 10 gier EKOLOGIA, 100 gier Angielski
 • Jasność projektora: 3200 ANSI
 • Obsługa za pomocą pilota
 • Podział gier na grupy
 • Projektor w poziomie: TAK
 • Używany w edukacji

10 899,00 zł (brutto.)

8 860,98 zł (netto)

-1 260,00 zł

12 159,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 10 899,01 zł

Add to Compare

Interaktywna Podłoga FunFloor Edu 210 gier i zabaw
w cenie otrzymują Państwo gratis pakiet 100 gier Angielski o wartości 1699 złzadzwoń lub napisz po lepszą cenę - 696 423 278 biuro@fados.pl

podłoga interaktywna magiczny dywan funfloor EDU

FunFlorEdu

 • 210 gier w pakiecie:
  50 gier FUN, 50 gier EDU, 10 gier EKOLOGIA, GRATIS 100 gier Angielski
 • Jasność projektora: 3200 ANSI
 • Obsługa za pomocą pilota
 • Podział gier na grupy
 • Projektor w poziomie: TAK
 • Używany w edukacji

Link do filmu prezentującego podłogę interaktywną FunFloor Edu - zobacz

Czym jest magiczna Podłoga FunFloor?
Jest to system tworzony z myślą o przedszkolach i szkołach podstawowych, które kładą nacisk na rozwój swoich podopiecznych w nowoczesny, innowacyjny sposób. Specjalny pakiet animacji skierowany do najmłodszych został przygotowany pod kątem edukacji przez zabawę. Obraz wielkości 2m x 3m wyświetlony na podłodze reaguje na ruch chodzących po nim dzieci. Dzięki temu FunFloor angażuje umysł i ciało co sprawia, że dzieci chętnie przyswajają nowe wiadomości.
 
  
Opinie nauczycieli i wychowawców
 • „Doskonały sposób na zaangażowanie dzieci w naukę poprzez zabawę”.
 • „Dzięki podłodze FunFloor dzieci znacznie szybciej uczą się nie tylko pod względem pamięciowym, ale także lepiej rozumieją zagadnienia”.
 • „Podłoga FunFloor ma nieograniczone możliwości, angażuje w zabawię nawet najbardziej nieśmiałe dzieci”.
 • FunFloor to doskonała metoda nauki przez zabawę. Nauka liter i cyfr poprzez zabawę jest znacznie bardziej angażująca niż tradycyjne lekcje”.
Najczęściej wybierana interaktywna podłoga w Polsce stworzona z myślą o szkołach i przedszkolach kładących nacisk na edukację w nowoczesny i atrakcyjny sposób. FunFloor EDU jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym naukę na wczesnym etapie edukacji zaczynając od nauki prostych czynności, poprzez naukę literek, cyferek, owoców, zwierząt. Zajęcia edukacyjne przeplatane z grami tworzącymi pakiet Fun sprawiają że nauka jest niezwykle ciekawa i angażująca wszystkie dzieci. Najczęściej używany w szkołach i przedszkolach.
FunFloor EDU wyposażony jest w pakiet 110 gier: 50 gier z pakietu FUN, 50 gier z pakietu EDU oraz 10 gier z pakietu Ekologia. Lampa o jasności 3200 bardzo dobrze sprawuje się w warunkach normalnego użytkowania w salach lekcyjnych, świetlicach i w przedszkolach.
Istnieje możliwość wzbogacenia FunFloor EDU o dodatkowe pakiety gier oraz zamówienie pisaków interaktywnych, które również są obsługiwane w tej wersji.

Opinia psychologiczna

Psychologowie i pedagodzy uniwersyteccy oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych zbadali wpływ Interaktywnej Podłogi FunFloor na rozwój dzieci. Stwierdzili oni wysoką skuteczność nauczania w ten sposób. Wykazali również że korzystanie z FunFloor:

 • Poprawia zdolności motoryczne
 • Rozwija spostrzegawczość wzrokowo-ruchową
 • Zwiększa orientację przestrzenną
 • Poprawia szybkość reakcji
 • Zwiększa aktywność fizyczną

funnFloor EDU podłoga interaktywna

Pakiety gier, które otrzymasz wraz z podłogą FunFloor Edu

FunFloor Edu zawiera 2 pakiety tematyczne, w których jest razem 110 gier:

Pakiet FUN 50 – zróżnicowany zestaw gier zabawowo-sportowych, który pokazuje największe możliwości interaktywnej podłogi. Piłka nożna, łapanie pingwinów, odkrywanie skarbów pod piaskiem to doskonały przerywnik w nauce ale również główna atrakcja w salach zabaw.

Pakiet EDU 50 – pakiet stworzony w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej do nauki w przedszkolach. Tworząc ten pakiet położyliśmy nacisk na edukację najmłodszych i rozwój wszystkich podstawowych obszarów, od kształtowania umiejętności społecznych, naukę higieny, promocję zdrowia jak również poznawanie cyferek, literek, dźwięków aż po elementy geografii. Po za przedszkolami pakiet EDU jest używany bardzo często w klasach 1-3.

Pakiet EKO 10 – pakiet Ekologia stworzony został aby edukować i zwiększać świadomość ekologiczną. Pakiet zawiera 10 gier związanych z segregacją, sprzątaniem i rozkładaniem się odpadów. Gry ekologiczne mają za zadanie zaszczepić nawyk dbania o naszą planetę.

- Angielski 100 gier Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera 100 gier podzielonych na 30 działów tematycznych takich jak np. kolory, zwierzęta, rodzina, czynności itp. Gry zostały opracowane przez grono doświadczonych filologów i tłumaczy w taki sposób, żeby korzystać z pakietu mogły zarówno dzieci przedszkolne jak i uczniowie szkół podstawowych aż po ósme klasy. Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera bogate słownictwo (ponad 500 słówek). Każdy z 30 działów zakończony jest Testem Einsteina podczas którego można utrwalić zdobytą wiedzę. Dodatkowo każdy dział tematyczny jest uzupełniony grą Dopasuj Literki w Słowie, która wspomaga dzieci w nauce pisowni.

Pakiety gier, które możesz dokupić teraz lub w przyszłości: 

- Rewalidacja i Terapia (25 gier) NOWOŚĆ w cenie 1399 zł brutto Pakiet Rewalidacja i Terapia jest zestawem interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie zaburzonych funkcji i rozwój percepcji. Jednocześnie wspomaga koncentrację uwagi opartą na analizatorze wzrokowo-kinestetycznym. Stanowi niezastąpioną pomoc merytoryczną, gdyż jest opracowany w oparciu o badania naukowe, wiedzę oraz własne doświadczenia z pracy terapeutycznej z dziećmi przejawiającymi deficyty rozwojowe. W znacznym stopniu ułatwia pracę nauczycielowi uatrakcyjniając prowadzone zajęcia poprzez min. wzbudzanie ciekawości, bazowanie na zasobach dziecka oraz stopniowe przechodzenie do wyższego poziomu.

-  Rewalidacja (25 gier) REW w cenie - 979 zl brutto W pakiecie jest 25 animacji przeznaczonych do rehabilitacji 16 z nich jest w dwóch poziomach trudności. Gry mają tutaj ograniczoną ilość kolorów, obiekty są większe oraz wolnej się poruszają.

-  Nauka Pisania (20 gier) NP w cenie - 1099 zl brutto Z najnowszym pakietem edukacyjnym Nauka Pisania połączysz fantastyczną zabawę z nauką, a dzieci jeszcze szybciej opanują umiejętność pisania. Gry zostały przez nas zaprojektowane specjalnie tak, aby jednocześnie wspomagać rozwój motoryki małej (tj. odpowiedniego wykształcenia sprawności dłoni) i koordynacji wzrokowo-ruchowej (czyli współpracy ręka-oko). Dzięki dedykowanym pisakom interaktywnym dzieci dotykają specjalnych obszarów na kolorowych planszach aby pisać, kolorować obrazki, dopasowywać odpowiednie elementy oraz wskazywać konkretne słowa. Ucząc się pisać i rysować jednocześnie rozwijają swoją wyobraźnię i zaczynają współpracować z rówieśnikami. Ten pakiet z pewnością zaspokoi potrzeby edukacji dzieci zarówno w ostatnich grupach przedszkolnych, jak i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej.

Rozwój Mózgu (12 gier) RM w cenie - 859 zl brutto Czy wiesz, że najbardziej intensywny rozwój mózgu dziecka ma miejsce w pierwszych latach jego życia? W oparciu o tę wiedzę warto jest tak przystosować dziecięce zabawy, aby jednocześnie rozwijały koordynację ruchową naszych pociech, ich wyobraźnię oraz uczyły samokontroli, a przy tym aktywnie wspomagały rozwój koncentracji.

Umysł dziecka jest bardzo chłonny i niezawodny, a jego pamięć rozwija się bardzo dynamicznie. Dlatego też pakiet gier pt. „Rozwój mózgu” ma na celu wesprzeć dzieci w nauce poprzez dynamiczną zabawę. Łącząc ruch z pełnymi kolorów planszami, po których trzeba się poruszać aby zdobywać punkty, nie tylko promujemy zdrową rywalizację między dziećmi, ale przede wszystkim wpływamy na aktywny rozwój wyobraźni oraz najważniejszych elementów poznawczych, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka.

Szkoła Podstawowa (kl.4-8) - quizy 1000 pytań w cenie - 1099 zl brutto Nauka jeszcze nigdy nie była tak łatwa i nie sprawiała tyle frajdy! Poznaj nasz najnowszy pakiet fantastycznych quizów, które stanowią idealne uzupełnienie dla edukacji w ramach Szkoły podstawowej. Pozwól dzieciom utrwalić wiedzę w ciekawy i zdecydowanie niekonwencjonalny sposób!

Nie od dziś wiadomo, że dzięki stymulacji procesów sensomotorycznych usprawniamy nasze procesy poznawcze, a więc szybciej przyswajamy informacje. Po zapoznaniu się z quizowym pytaniem oraz możliwymi odpowiedziami, dziecko wybiera i naciska na właściwą odpowiedź. Poruszając się po Podłodze Interaktywnej uczeń jednocześnie skupia swoją uwagę na treści przedstawionej na planszy i zastanawia się nad wyborem dobrej odpowiedzi. Musi przy tym szybko podejmować decyzje, pamiętając o limicie czasowym, jaki wyświetla się w prawym górnym rogu planszy.

- Angielski Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera 100 gier podzielonych na 30 działów tematycznych takich jak np. kolory, zwierzęta, rodzina, czynności itp. Gry zostały opracowane przez grono doświadczonych filologów i tłumaczy w taki sposób, żeby korzystać z pakietu mogły zarówno dzieci przedszkolne jak i uczniowie szkół podstawowych aż po ósme klasy. Pakiet do nauki języka angielskiego zawiera bogate słownictwo (ponad 500 słówek). Każdy z 30 działów zakończony jest Testem Einsteina podczas którego można utrwalić zdobytą wiedzę. Dodatkowo każdy dział tematyczny jest uzupełniony grą Dopasuj Literki w Słowie, która wspomaga dzieci w nauce pisowni.

 • Pakiet ENG – całość (100 gier): 1699 zł brutto
 • Pakiet ENG – I część (50 gier): 969 zł brutto
 • Pakiet ENG – II część (50 gier): 969 zł brutto

- Pakiet Kodowanie Pakiety gier Kodowanie dla Przedszkoli, Kodowanie dla Klas I-III i Kodowanie dla Klas IV-VIII stanowią wstęp do nauki programowania. Każdy z pakietów składa się z 10 gier. Zostały dostosowane poziomem trudności zarówno do wieku dzieci przedszkolnych, jak i uczniów szkół podstawowych. Gry rozwijają analityczne myślenie, zdolności matematyczne oraz wspomagają pamięć i koncentrację uwagi dzieci.

Pakiety do nauki kodowania spełniają wymagania aktualnej podstawy programowej, a nauka w ruchu sprawia, że metoda nauczania na Interaktywnej Podłodze FunFloor jest dużo bardziej skuteczna niż tradycyjne metody nauczania.

 • Kodowanie dla Przedszkola (10 gier): 859 zł brutto
 • Kodowanie dla Klas I-III: (10 gier): 859 zł brutto
 • Kodowanie dla Klas IV-VIII: (10 gier): 859 zł brutto

Baby First TV (10 gier) BF w cenie - 599 zl brutto Jest to pakiet stworzony we współpracy z amerykańską telewizją Baby First TV. Kierowany głównie do najmłodszych odbiorców. Pakiet Baby First TV zawiera 6 gier, które wprowadzają najmłodszych w świat dźwięków i kolorów. Gry są świetną formą zabawy ruchowej rozwijającej spostrzegawczość i koordynację wzrokowo ruchową. Szczególnie polecany do przedszkoli, żłobków i sal zabaw.

Karta Rowerowa (10 gier) KR w cenie - 549 zl brutto Pakiet Karta Rowerowa to zestaw 10 gier, które wprowadzają w tematykę ruchu drogowego. Uczy znaków drogowych oraz zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zadania i quizy na czas doskonale wspomagają naukę dla osób przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową, a atrakcyjna forma gier sprawia, że nauka jest wyjątkowo skuteczna i przyjemna.

Podobne produkty