Monitor interaktywny Avtek Touchscreen 5 Lite 86 4K 0% VAT dla EDU

1TV178 5 lite 86

AVTEK

Nowy produkt

Monitor dotykowy LED

  • Oferta EDUKACYJNA 0% VAT
  • Przekątna: 86"
  • Rozdzielczość panelu: 3840 x 2160
  • Jasność: 430 cd/m2
  • Kontrast: 4000:1
  • Sposób obsługi: palec lub dowolny wskaźnik

Uwaga: Ostatnia sztuka!

15 679,00 zł (brutto.)

-1 321,00 zł

17 000,00 zł

Add to Compare

Opis

Rozdzielczość4K
Przekątna ekranu86 cali
Touch20
System operacyjnyAndroid 7.0 Nougat
Złącze HDMITak
Waga [kg]66,6

Monitor interaktywny Avtek Touchscreen 5 Lite 86 cali 4K

Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT. Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.

Przy zakupie z poza placówek oświatowych obowiązuje stawka 23% VAT którą należy doliczyć do ceny.

Zapytaj o cenę specjalną 696 423 278 lub biuro@fados.pl

Monitor interaktywny Avtek Touchscreen 5 Lite 86 cali 4K

Monitor dotykowy LED
Przekątna: 86"
Rozdzielczość: 60 HZ dla 4K / UHD (3840×2160)
Jasność: 430 cd/m2
Kontrast: 4000:1
Technologia podczerwieni

Poradnik pozytywnego Avteka

Dane techniczne

Karta produktowa - zobacz

ProducentAvtek
Przekątna86" 
Rozdzielczość panelu3840 x 2160 
Kąt widzenia178° / 178° 
Żywotność panelu30.000 h 
Grubość wzmocnionej szyby4 mm 
Wejścia wideo2 x HDMI 
VGA (D-Sub15) 
Wejścia audioMini jack 3.5 mm 
Wyjście audioMini jack 3.5 mm 
Wbudowane głośniki2x 10 W 
Dodatkowe funkcjeAndroid OS 
Menu dotykowe OSD 
Slot OPS 
USB Media Player 
Dołączone akcesoriaPilot z bateriami 
Pisaki (3 szt) 
Przewód audio (5m) 
Przewód HDMI (1,5m) 
Przewód USB (5m) 
Przewód VGA 
Przewód zasilający (3m) 
uchwyt montażowy ścienny 
CertyfikatyCE 
ISO 9001 
ISO 14001 
RoHS 
WEEE 
Gwarancja3 lata, 2 lata na panel po bezpłatnej rejestracji na http://www.avtek.eu/warranty/
2 lata bez rejestracji 


Nowa generacja modułu Android w wersji 7.0 oferuje szybsze podzespoły i wyższą wersję systemu operacyjnego co sprawia, że obsługa monitora jest jeszcze bardziej płynna oraz pozwoli na zainstalowanie bardziej wymagających aplikacji.

Wbudowana aplikacja (wersja nieaktywowana) do bezprzewodowego przesyłania obrazu pozwala na połączenie z 8 komputerami lub urządzeniami mobilnymi na raz i wyświetlanie do czterech obrazów jednocześnie. Bezprzewodowe przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku pozwala na jeszcze wygodniejszą współpracę i eliminuje potrzebę podłączania każdego z komputerów bezpośrednio do monitora. Dodatkowo możliwe jest rozszerzenie o Avtek Share, sprzętowe rozwiązanie, które pozwoli na połączenie z komputerem bez dodatkowego instalowania na nim dodatkowego oprogramowania podłączyć klucz sprzętowy do gniazda USB i nacisnąć przycisk. WIĘCEJ O AVTEK SHARE

Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem. Użytkownik z łatwością sam zainstaluje aktualizację kiedy będzie dostępna przez co nie ominą go przyszłe zmiany.

Monitory TouchScreen 5 są w całości przygotowane do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zaawansowany panel LG o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60Hz. Na obudowie znajduje się nowe, szybsze złącze OPS dla opcjonalnego komputera oraz porty HDMI 2.0 umożliwiające podłączenie każdego nowoczesnego sprzętu.

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.

Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania.

Narzędzie do głosowania wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie omówienie. I to niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz z zewnętrznego źródła jak laptop.

Funkcje blokowania monitora to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz sprawdzające się w zatłoczonych miejscach. USB Disk Lock pozwala zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem odblokowującym. Aplikacją do blokowania monitora zabezpieczymy go podobnie jak telefon na kod. Jedno i drugie rozwiązanie zabezpiecza sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

Monitory Avtek TouchScreen posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji, jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

Poza oprogramowaniem Note do monitora dołączone są dwa kolejne programy: Connect i Capture. Pierwszy służy komunikacji między urządzeniem mobilnym a komputerem PC i pozwala m.in. na przesyłanie obrazu w obie strony i kontrolowanie prezentacji. Sprawia to, że zdalna kontrola monitora z poziomu komputera jest prosta i intuicyjna. Z kolei Capture to przydatne narzędzie do nagrywania i edycji prezentacji czy wykładów. Pozwala na nagranie pulpitu komputera Windows i obrazu z podłączonej kamery (lub obu jednocześnie). Capture oferuje również szybką edycję materiałów, które w postaci jednego pliku wideo można zapisać, wysłać do chmury lub opublikować w serwisach takich jak YouTube.

Komputery OPS przeznaczone do serii TouchScreen 5 zostały zaprojektowane w taki sposób, by wraz z monitorem tworzyć wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dobrej wydajności.

Wszystkie komputery Avtek OPS 4K wyposażone są w nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake, zapewniające bezawaryjną pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 szóstej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

Dyski SSD użyte w komputerach Avtek OPS 4K są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale też bardziej odporne na uszkodzenia i niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.

Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny Celeron lub i3. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wersje i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań niezwykle wydajny Intel i7.

Co istotne wszystkie wersje obsługują natywną rozdzielczość monitorów - 4K@60Hz.

Podobne produkty