Monitor interaktywny BenQ RP654K 65" 4K UHD EDU 0% VAT

RP654K

BENQ

Nowy produkt

Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT. Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.
Przy zakupie z poza placówek oświatowych obowiązuje stawka 23% VAT którą należy doliczyć do ceny.

  • Rozmiar 65 cali
  • Rozdzielczość 4K UHD zapewnia doskonałą jakość obrazu
  • Anty-Bankteryjna Powłoka Ekranu
  • Technologia Total Eye-Care zapewnia ochronę oczu
  • Natychmiastowy plug and play

13 499,00 zł (brutto.)

-1 501,00 zł

15 000,00 zł

Add to Compare

Monitor interaktywny BenQ RP654K 65"  4K UHD EDU 0%VAT

Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT. Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.
Przy zakupie z poza placówek oświatowych obowiązuje stawka 23% VAT którą należy doliczyć do ceny.

Benq-RP654K

KLUCZOWE FUNKCJE

  • Rozmiar 65 cali
  • Rozdzielczość 4K UHD zapewnia doskonałą jakość obrazu
  • Anty-Bankteryjna Powłoka Ekranu
  • Technologia Total Eye-Care zapewnia ochronę oczu
  • Natychmiastowy plug and play

Anty-Bakteryjna Powłoka Ekranu

Aby chronić wzrok uczniów, BenQ RP654K jest uzbrojony w antyodblaskowy ekran, automatycznie zmniejszając ilość odbić na ekranie, jednocześnie zapewniając studentom bardziej czytelne odwzorowanie tekstów. W poszukiwaniu zdrowego środowiska uczenia się monitor BenQ RP654K wprowadza ekran wyposażony w partykuły AG + dając antybakteryjną powłokę. Za każdym razem, ekran dotykowy jest dotykany lub przecierany szmatką, gromadzą się na nim zarazki. Ekran Ag + jest pokryty jonowymi partykułami srebra (Ag +), środka, który może zabić większość bakterii * po przez przez zakłócenie mechanizmu ich podziału. To może skutecznie zablokować rozprzestrzenianie się bakterii w Twojej klasie..

 

Certyfikat TÜV - Technologia Niskiej Emisji Spektrum Niebieskiego Widma

Emisja Spektrum Niebieskiego Światła może powodować niekorzystne skutki zdrowotne, takie jak zwyrodnienie plamki żółtej lub zaburzenia wydzielania melatoniny. Technologia Low Blue Light firmy BenQ minimalizuje Emisje Spektrum Niebieskiego Światła i pozwala na zdrowsze spędzenie czasu przed wyświetlaczem, pomagając stworzyć najlepsze i najbardziej komfortowe wrażenia podczas oglądania lekcji dla Ciebie i Twoich studentów.


Certyfikat TÜV Technologia Flicker-Free

Migotanie, będące główną przyczyną zmęczenia oczu i zmęczenia wzroku, jest wynikiem szybkiej zmiany jasnego podświetlenia, zjawiska powszechnie występującego w większości monitorów przy użyciu modulacji szerokości impulsu (PWM), który szybko włącza i wyłącza podświetlenie w celu kontrolowania poziomu jasności podświetlenia wyświetlacza. Technologia Flicker-Free firmy BenQ jest starannie zaprojektowana, aby usunąć migotanie podświetleniem LED. To skutecznie zmniejsza dyskomfort dla oczu spowodowany oglądaniem ekranu wyświetlacza przez cały dzień pracy.


Ekran Antyodblaskowy (Anti-glare)

Odblask ekranu może powodować odbicie obrazu na ekranie, co utrudnia uczniom oglądanie, notowanie i koncentrację. Powierzchnia szkła antyrefleksyjnego RP654K może skutecznie zredukować odbicia, uwalniając uczniów przed nadmiernym mrużeniem oczu, dając czytelny tekst z wyraźniejszymi obrazami, jednocześnie unikając zmęczenia oczu i ułatwiając skuteczniejsze nauczanie na każdej lekcji.


EZWrite 4.0 : Program Tablicy Interaktywnej do Łatwego i Zabawnego Prowadzenia Lekcji

Inteligentne Rozpoznawanie Pisma Ręcznego

Funkcja rozpoznawania pisma ręcznego RP654K umożliwia prezenterom konwersję tekstu, liczb, formularzy i rysunków na czytelne materiały bez konieczności przełączania trybów, a jednocześnie skutecznie ułatwia płynny przepływ interaktywnego nauczania w trakcie lekcji.


Szybki Dostęp do Różnorodnych Plików

Program EZWrite 4.0 Lite bezpośrednio otwiera szeroką gamę plików, dzięki czemu można je łatwo znaleźć podczas lekcji bez konieczności korzystania z zewnętrznych komputerów osobistych.


Funkcja Data-to-Go

Zapisz adnotacje jako pliki .PDF lub .PNG i udostępnij je jako materiały do późniejszego przeglądania za pomocą kodu QR, z możlowością drukowania, odtwarzania z dysku USB lub wyświetlania z wewnętrznej pamięci urządzenia monitora.


Pasek Narzędzi

Pływający pasek narzędzi Programu EZWrite 4.0 Lite jest kompatybilny z dowolnym źródłem sygnału wejściowego i aplikacjami Android ™. Płynne menu ekranowe umożliwia natychmiastowe korzystanie z różnych funkcji, takich jak nagrywanie, drukowanie, przechwytywanie ekranu, wymazanie treści, długopis i tablica.

 

Tool Box

Tool Box to wszystko, czego potrzebujesz, w tym kalkulator, geometria i stanowisko zespołu, a wszystko po to, aby ułatwić interaktywne wykłady.


Bezprzewodowe Rozwiązanie dla Bezproblemowej Współpracy

InstaQShare jest oprogramowaniem przeznaczonym do bezproblemowej prezentacji i współpracy podczas wykładów. Umożliwia płynne przesyłanie plików wizualnych, dźwiękowych i filmów wideo w jakości Full HD. Użytkownicy mogą też odbierać treści z urządzeń przenośnych (Tablety/Smartphony) i zapraszać do 16 osób w takcie lekcji/wykładu.

 

20-Punktowa Wielodotykowa Interakcja

Jako wiodący pionier na rynku monitorów dotykowych, monitor Firmy BenQ z Serii RP654K obsługuje technologię multi-touch do 20 punktów, co pozwala jednocześnie kilku uczniom uczestniczyć w prowadzonej lekcji.


Zintegrowane Przednie Głośniki i Podstawka Na Pisaki

RP654K łączy rozmieszczone po bokach głośniki audio z podstawką na pisaki. Dwa przednie głośniki o mocy 20W każdy, zapewniają lepszą transmisję dźwięku i więcej przyjemności z zakresu audiowizualnego prowadzenia wykładu. Podstawka na pisaki to wygodne miejsce do ich przechowywania jak i innych narzędzi, które pomogą wzbogacić prezentacje, zapewniając szybki dostęp i unikając niepotrzebnych przerw.

 

Zatrzymaj Obraz na Ekranie i Przyciemnij Obraz Ekranu

Blank-Przyciemnij Ekran - Funkcja potrzebna, aby przyciemnić ekran, dzięki czemu uczniowie mogą skupić się na instrukcjach nauczycieli.
Freeze -Zatrzymaj Obraz - Funkcja przydatna, aby wstrzymać obraz ekranu w danym momencie, tak aby nauczyciele mogli przechwytywać określone fragmenty z filmów wideo lub wyróżnić je na ekranie (za pomocą pilota lub klawisza skrótu)


Przyciski na Froncie Panelu
Przyciski przednie, w tym Power / Zasilanie, Home / Ekran Główny, Back / Powrót, Setting / Ustawienia i Volume / Poziom Głośności - zdecydowanie zwiększają wygodę korzystania z monitora i pomagają nauczycielom łatwo kontrolować tempo wykładów.

 

Natychmiastowy Plug and Play
RP654K może zaoszczędzić Ci skomplikowanych i czasochłonnych ustawień. Wystarczy połączyć się z komputerem za pośrednictwem portu USB i wszystko przygotować do uzyskania atrakcyjnych lekcji wzbogaconych o możliwość użycia dotyku na ekranie monitora.

 

Ochrona/Kontrola Rodzicielska
Monitory Dotykowe Firmy BenQ wyposażone są w funkcję sterowania witryną, która blokuje niektóre witryny internetowe, konfigurując ustawienia serwera proxy, co jest użyteczne w celu uniemożliwienia uczniom dostępu do nieodpowiednich treści.


Łączenie Wielu Urządzeń Multimedialnych

RP553K oferuje wiele portów, w tym 6 portów USB, port OPS, HDMI 2.0 i wyjście HDMI dla zwiększenia wydajności. Dodatkowo, boczne porty IO sprawiają, że kable łączące są bardziej wygodne w montażu, a jednocześnie unikamy jakichkolwiek wizualnych zakłóceń.

 

Kompatybilność z Wieloma Platformami

Interaktywne płaskie monitory mogą pracować bez zarzutu z szeroką gamą urządzeń komputerowych i mobilnych wraz z większością najważniejszych systemów operacyjnych: Windows do Mac, Linux i Chrome, wszystko bezproblemowo dzięki funkcji plug-and-play.


Program - Multiple Display Administrator (MDA)

Program Multiple Display Administrator (MDA) pozwala szkolnym administratorom IT na zdalne kontrolowanie ogólnych ustawień wyświetlania monitora oraz zaplanować ich czas włączenia / wyłączenia, co ułatwia bezproblemową obsługę.


Łatwe Ustawienia

Zainstaluj dedykowane aplikacje Android ™ do wyświetlania wybranych ekranów przez serwer chmury BenQ. Proces Łatwych Ustawień może zaoszczędzić czas na powtarzającej się instalacji ręcznej.


Aktualizacja - OTA (Over-the-Air Update)

Uaktualnij swoje monitory z najnowszym oprogramowaniem BenQ, dzięki obsłudze aktualizacji OTA (Over-the-Air Update) firmy BenQ, tak aby działały one bez zakłóceń przez cały czas.

Szczegółowy opis znajdą Państwo na stronie producenta BenQ - opis

Specyfikacja monitora BenQ RP654K 65"  4K UHD 

Wyświetlacz‎dash.png
Przekątna ekranu‎‎65"‎
Źródło Podświetlenia‎DLED‎
Rozdzielczość‎UHD 3840x 2160 pikseli‎
Jasność (typowa)‎350 nitów‎
Nominalny współczynnik kontrastu (typowy)‎‎1,200:1‎
Kąt widzenia (poziom/pion)‎178°/178°‎
Czas reakcji‎8 ms‎
Skala kolorów (x% NTSC)‎72%‎
Bity Wyświetlacza (8 lub 10)‎10 bitów‎
Żywotność (typowa)‎30,000 h‎
Orientacja Ekranu‎Pozioma‎
Powłoka Ekranu‎dash.png
Powłoka Anty-Baktryjna‎Tak‎
Powłoka Anty-Odblaskowa (Anti-Glare)‎Tak‎
Dotyk‎dash.png
Technologia‎Podczerwień IR Touch‎
Dotykowy Interfejs‎x2 (USB typ B) ‎
Systemy Operacyjne‎Windows XP/7/8/10/WinCE/Vista/Linux/Mac/Android/Chrome‎
Rozdzielczość (punkty obszaru funkcji)‎32,767*32,767‎
Szkło Hartowane‎4mm, Hartowane Szkło‎
Liczba Punktów Dotyku‎‎Do 20 Punktów Dotyku‎
Audio‎dash.png
Wbudowany głośnik‎16W x 2‎
Wejście Line In (3.5mm)‎x1‎
Wyjście Line Out (3.5mm)‎x1‎
Wyjście Coax‎x1‎
Podstawowe złącza wejścia/wyjścia‎dash.png
Wejście HDMI‎x3 (2.0x1, 1.4x2) ‎
Wyjście HDMI‎x1‎
Display Port‎x1‎
Wejście VGA‎x1‎
Slot PC‎x1‎
Dodatkowe złącza wejścia/wyjścia‎dash.png
Odtwarzacz USB Player (zdjęcia, wideo)‎x6 (2.0x5, 3.0x1)‎
Wejście kompozytowe wideo‎x1 ‎
Sterowanie‎dash.png
Aktualizacja firmware‎USB/OTA‎
Port RJ45‎x1‎
Wejście RS232‎x1‎
Zasilanie‎dash.png
Wyłącznik zasilania‎x1‎
Wejście kabla zasilającego‎x1‎
Napięcie‎100V-240V, 50/60Hz‎
Zużycie energii ‎210W‎
Parametry mechaniczne‎dash.png
Wymiary (szer. x wys.x gł.) ‎1,521 x 967 x 128mm‎
Waga (bez opakowania / z opakowaniem)‎49kg / 61kg‎
Półka na pióro dotykowe‎x1‎
Uchwyt‎x2‎
Otwory mocowania ściennego VESA (mm)‎4 Otwory (600x400mm)
Śruba M8x 25mm‎
Czytnik kart‎dash.png
NFC‎x1‎
Akcesoria standardowe ‎dash.png
Licencja na oprogramowanie‎x1‎
Pióro dotykowe‎x2 (NFC)‎
Kabel USB (dotyk)‎x 1 (10m)‎
Instrukcja użytkownika na CD‎x1‎
Instrukcja szybkiego uruchomienia‎x1‎
Kabel VGA‎x 1 (5m)‎
Kabel audio‎x 1 (5m)‎
Kabel zasilający‎x4 (1.8m)‎
Pilot zdalnego sterowania‎x1‎
Akcesoria opcjonalne‎dash.png
Stojak na kółkach‎Tak‎
Karta bezprzewodowa Qcast HDMI‎Tak‎
Uchwyt ścienny‎Tak‎
Komputer PC (Slot PC)‎Tak‎
Karta sieciowa WIFI USB‎Tak‎
Języki menu ekranowego‎‎dash.png
Obsługiwane języki‎Angielski / Francuski / Hiszpański / Portugalski / Chiński uproszczony / Chiński tradycyjny / Niemiecki / Holenderski / Polski / Rosyjski / Czeski / Duński / Szwedzki / Włoski / Rumuński / Fiński / Norweski / Grecki / Turecki / Arabski / Japoński (21 języków)‎
Akcesoria‎dash.png
Optional‎Tak‎

Podobne produkty