Monitor interaktywny 65 cali BenQ RM6501K 4K 0% VAT EDU Aktywna tablica

BENQ

Nowy produkt

Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT. Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.

  • Przekątna obrazu 65 cali
  • Rozdzielczość 4K
  • Technologia dotyku IR – 20-to dotykowy
  • Wbudowany Android
  • Gniazdo OPS

11 899,00 zł (brutto.)

-91,00 zł

11 990,00 zł

Add to Compare

Opis

Rozdzielczość4K UHD
Przekątna ekranu65 cali
Ekran - dodatkowy opis20 touch
TouchTak

Monitor interaktywny BenQ RM6501K 4K 65 cali 
0% VAT EDU Aktywna tablica

Zadzwoń po lepszą cenę 696 423 278

 Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT.
Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.
Monitor ten spełnia wymogi rządowego programu Aktywna Tablica

monitor-interaktywny-benq-aktywna-tablica

Twój troskliwy przyjaciel w rozszerzonej interaktywnej nauce Monitor RM6501k zaprojektowano tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości sali lekcyjnej i pomóc nauczycielom w budowaniu zdrowego i wciągającego środowiska nauki. Monitor RM6501k jest nie tylko wyposażony w funkcję ochrony wzroku, ale również oferuje zaawansowane narzędzia do komentowania w celu zwiększenia udziału w zajęciach. Monitor RM6501k to doskonały interaktywny wyświetlacz, który pozwala na płynną i przyjemną naukę za pomocą funkcji dotykowych.

Panel
Rozmiar ekranu65″
Podświetlenie / źródło światłaDLED
Rozdzielczość (piksele)UHD 3840 x 2160 pikseli
Jasność (typowa)450
Współczynnik kontrastu (typowy) 1200:1
Dynamiczny współczynnik kontrastu (typowy)30 000:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)178° / 178°
Czas reakcji (ms)6 ms
Gama kolorów (x% NTSC)65%
Bity panelu (8 lub 10)10-bitowy
Żywotność światła (typowa)30 000 godzin
Orientacja wyświetlaczaTryb krajobrazowy
Szyba wyświetlacza
Szkło hartowane4 mm, szkło hartowane
Powłoka przeciwodblaskowa (AG)Tak
Funkcje dotykowe
Technologia dotykowaFunkcje dotykowe na podczerwień
Liczba dotknięćDo 20 punktów funkcji wielodotykowych
Rozdzielczość (Funkcja obszaru punktów)32,767*32,767
Interfejs dotykowyx 1 (USB typu B)
Obsługiwane systemy operacyjneWindows XP/Vista/7/8/10/Linux/Mac/Android/Chrome
Audio
Głośnik wewnętrzny20 W x 2
Złącze wyjściowe (audio wyjście, 3,5 mm)x 1
Wejście (3,5 mm)x 1
Mikrofon (3,5 mm)x 1
Zasilanie sieciowe
Wejście zasilania sieciowegox 1
Wyłącznik zasilaniax 1
Wejścia/wyjścia podstawowe
Wejście VGAx 1
Wejście HDMI2.0 x 4 (MHL x 1)
Wyjście HDMIx 1
Slot OPSx 1
Wejścia/wyjścia starsza wersja
Odtwarzacz USB (zdjęcia, wideo)x 4 (2.0 x 2; 3.0 x 2)
Sterowanie
Wejście RS232x 1
Port RJ45x 1
Aktualizacja oprogramowania sprzętowegoUSB/OTA
Zasilanie
Napięcie100 V – 240 V, 50/60 Hz
Typowe (Wat)118 W
Cechy mechaniczne
Waga (bez opakowania/z opakowaniem) (kg)49,75 kg ±1,5 kg / 62,45 kg ±1,5 kg
Wymiary (szer. x wys. x gł.) (mm)1510,5 x 956,5 x 136 mm
Montaż na ścianie (VESA) (mm)4 otwory (500 x 400 mm), śruba M6 x 13 mm
Uchwytx 2
Zasobnik na piórox 1
OSD (menu ekranowe)
Języki wyświetlania na ekranieAngielski / francuski / niemiecki / holenderski / polski / rosyjski / czeski / duński / szwedzki / włoski / rumuński / fiński / norweski / grecki / węgierski / hiszpański / portugalski / chiński tradycyjny / chiński uproszczony / arabski / japoński / tajski / perski / wietnamski (24 języki)
Opakowanie / akcesoria
Zdalne sterowaniex 1
Kabel zasilający (według regionu)x 5 (1,8 m), x 1 (1,5 m)
Kabel VGAx 1 (1,5 m)
Kabel HDMIx 1 (1,5 m)
Szybka instrukcja obsługix 1
Instrukcja obsługi — plik elektronicznyx 1
Kabel USB do modułu dotykowegox 1 (3 m)
Pióro dotykowex 2
Karta licencyjna na oprogramowaniex 1
Uchwyt ściennyTak
Opcjonalne
Karta HDMI QCast do strumieniowego przesyłaniaTak
Karta Wi-Fi USBTak
OPSTak
WózekTak

Edukacyjny interaktywny monitor 4K UHD 65″ | RM6501k

Twój troskliwy przyjaciel w rozszerzonej interaktywnej nauce Monitor RM6501k zaprojektowano tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości sali lekcyjnej i pomóc nauczycielom w budowaniu zdrowego i wciągającego środowiska nauki. Monitor RM6501k jest nie tylko wyposażony w funkcję ochrony wzroku, ale również oferuje zaawansowane narzędzia do komentowania w celu zwiększenia udziału w zajęciach. Monitor RM6501k to doskonały interaktywny wyświetlacz, który pozwala na płynną i przyjemną naukę za pomocą funkcji dotykowych.BenQ RM6501k

Niesamowicie płynne pisanie ręczne usprawnia wspólną naukę

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszej technologii ekranu dotykowego, monitor RM6501k oferuje precyzyjne pozycjonowanie, gwarantujące usprawnione i niesamowicie płynne pisanie ręczne, które skutecznie poprawia interakcję i uczestnictwo uczniów podczas lekcji.BenQ RM6501k               

Podwójne pióra do jednoczesnej współpracy za pomocą dwóch różnych kolorów

Monitor RM6501k jest wyposażony w podwójne pióra, które umożliwiają dwóm użytkownikom jednoczesne pisanie i rysowanie w różnych kolorach, co czyni go idealnym narzędziem do ożywionych zajęć lekcyjnych. Dodatkowo, nauczyciele mogą teraz tworzyć bardziej angażujące lekcje, używając dwóch piór do pisania i podkreślania dwoma różnymi kolorami, bez potrzeby zmiany kolorów według tradycyjnego scenariusza zajęć.

Elastyczne wyświetlanie trybu pędzla do kreatywnej edukacji

Zaawansowana technologia ekranu dotykowego (funkcje dotykowe na podczerwień) umożliwia monitorowi RM6501k naturalne wyświetlanie różnych grubości pociągnięć w oparciu o różnego rodzaju narzędzia używane do pisania lub rysowania na ekranie. Oferuje to nauczycielom i uczniom bardziej naturalne wrażenia podczas pisania. Monitor RM6501k umożliwia wykrywanie pociągnięć wykonanych palcami, rysikiem do obsługi monitora, pędzlem do akwareli, a nawet ołówkiem. Ta unikalna cecha sprawia, że monitor RM6501k jest idealnym narzędziem do rysowania lub prac artystycznych na zajęciach plastycznych. 

Funkcja ochrony wzroku Funkcja ochrony wzroku

Technologia Low Blue Light z certyfikatem TÜV

Niebieskie światło emitowane przez wyświetlacze może wywoływać niekorzystne skutki dla zdrowia, takie jak degeneracja plamki żółtej lub zaburzenia wydzielania melatoniny. Technologia Low Blue Light BenQ minimalizuje ekspozycję na niebieskie światło i sprawia, że czas spędzony przed wyświetlaczem jest zdrowszy. Dzięki temu możesz stworzyć najlepsze i najwygodniejsze warunki wizualne dla siebie i swoich uczniów.

Technologia wolna od migotania z certyfikatem TÜV

Migotanie będące główną przyczyną natężenia wzroku i zmęczenia oczu, jest wynikiem gwałtownej zmiany jasnego podświetlenia. Jest to powszechne zjawisko na większości wyświetlaczy wykorzystujących modulację szerokości impulsu (PWM), która szybko włącza i wyłącza podświetlenie, aby kontrolować poziom jasności podświetlenia wyświetlacza. Technologię wolną od migotania BenQ starannie zaprojektowano w taki sposób, aby wyeliminować migotanie podświetlenia LED, a jednocześnie zapewnić wrażenia wizualne bez zakłóceń. Efektywnie redukuje to dolegliwości związane z syndromem widzenia komputerowego (CVS) i łagodzi dyskomfort powodowany całodziennym patrzeniem na ekran.  

Wyświetlacz antyodblaskowy

Oświetlenie ekranu może powodować odbicie obrazów na ekranie, co utrudnia studentom oglądanie, robienie notatek i zachowanie skupienia podczas lekcji. Antyodblaskowa powierzchnia szyby monitora RM6501k skutecznie redukuje odbicia i pozwala uczniom uniknąć nadmiernego mrużenia oczu dzięki czytelniejszemu tekstowi i wyraźniejszym obrazom, eliminując zmęczenie oczu i ułatwiając bardziej efektywne nauczanie. 

Promuj aktywne uczenie się i interaktywną współpracę

EZWrite 4.1 Lite: Łatwe i zabawne rozwiązanie do komentarzy

Inteligentna opcja rozpoznawania pisma odręcznego Funkcja rozpoznawania pisma odręcznego monitora RM6501k pozwala osobom prowadzącym prezentację na jednoczesną konwersję tekstu, liczb, formularzy i rysunków w czytelne materiały bez konieczności przełączania trybów pracy, co skutecznie ułatwia płynne nauczanie.

Ruchome narzędzie Ruchomy pasek narzędzi EZWrite 4.1 jest kompatybilny z dowolnym źródłem wejścia i aplikacją Android. Ruchome menu na ekranie umożliwia natychmiastowy dostęp do szeregu funkcji, w tym zrzutu ekranu, gumki, pióra i tablicy, umieszczając dwa palce na ekranie. Pomaga to zwiększyć efektywność uczenia się w sali lekcyjnej.

Bezprzewodowe rozwiązanie do bezproblemowej współpracy

InstaQShare to oprogramowanie stworzone z myślą o bezproblemowej prezentacji bezprzewodowej i współpracy podczas zajęć. Umożliwia ono płynne przesyłanie strumieniowe plików wizualnych, audio i filmów o rozdzielczości full HD. Użytkownicy mogą również powielać treści z urządzeń mobilnych i zapraszać do 16 uczestników do spójnej współpracy.

Ułatwianie procesu nauczania dzięki przyjaznemu wzornictwu

Głośniki przednie i kompatybilność z mikrofonem zewnętrznym zapewniają bardziej efektowną naukę W monitorze RM6501k umieszczono głośniki o mocy 20 W z przodu, oferując lepszą transmisję dźwięku. podnosi poziom wrażeń audiowizualnych podczas zajęć. Dodatkowo monitor RM6501k jest wyposażony w port Mic-In, który umożliwia nauczycielom podłączanie zewnętrznych mikrofonów, co jeszcze bardziej ułatwia uczniom efektowną i skuteczną naukę.

Funkcja zamrażania i wygaszania

Funkcja wygaszania służąca do przyciemnienia ekranu, dzięki czemu uczniowie mogą skupić się na poleceniach nauczycieli. Funkcja zamrażania służąca do wstrzymania wyświetlania ekranu, tak aby nauczyciele mogli uchwycić wybrane segmenty z filmów wideo lub podświetlić je na ekranie (za pomocą pilota zdalnego sterowania lub klawisza skrótu).rm5501k-feature-10.jpg

Szybka opcja Plug and Play

Monitor RM6501k pomoże zaoszczędzić Ci skomplikowanej konfiguracji. Wystarczy podłączyć monitor do komputera PC za pomocą USB, a wszystko jest gotowe, aby rozpocząć interesujące lekcje na interaktywnym monitorze dotykowym.  

Maksymalna elastyczność nauczania dzięki otwartej funkcji udostępniania

rm8601k-feature-06-hdmi.png

Podobne produkty