Monitor interaktywny 86 cali 4K Newline MIRA TT-8620HO z wbudowaną kamerą i mikrofonem

TT-8620HO

Newline

Nowy produkt

 • Przekątna obrazu 86 cali
 • Rozdzielczość 4K
 • Technologia dotyku IR - 20-dotykowy
 • Inteligentny dotyk - Windows Ink
 • Android 8.0
 • Jasność 400 cd/m2
 • Kontrast 4000:1
 • Wbudowana kamera i mikrofon

Uwaga: Ostatnia sztuka!

20 999,00 zł (brutto.)

Add to Compare

Opis

Przekątna ekranu86
Rozdzielczość maksymalna4 K
Ekran - dodatkowy opis20 Touch
TouchTak
System operacyjnyAndroid 8.0
Wbudowana kamera internetowaTak
Wbudowany mikrofonTak
WiFiTak

Monitor interaktywny 86 cali Newline MIRA TT-8620HO z wbudowaną kamerą i mikrofonem

Zapytaj o cenę specjalną 696 423 278

Monitor interaktywny 86 cali Newline MIRA TT-8620HO z wbudowaną kamerą i mikrofonem

Podstawowe parametry monitora MIRA TT-8620HO

 • Przekątna obrazu 86 cali
 • Rozdzielczość 4K
 • Technologia dotyku IR - 20-dotykowy
 • Inteligentny dotyk - Windows Ink
 • Android 8.0
 • Jasność 400 cd/m2
 • Kontrast 4000:1
 • Wbudowana kamera i mikrofon
 • Technologia certyfikowany Optical Bonding

Monitor interaktywny Newline MIRA 8620HO

Newline MIRA (TT-8620HO), dzięki połączeniu możliwości technologii dotykowej z wbudowaną kamerą i systemem 4 mikrofonów, jest doskonałym narzędziem do skutecznej współpracy online. Oprócz systemu do komunikacji zdalnej, najnowszy model w ofercie Newline oparto o platformę Android 8.0 w rozdzielczości 4K gwarantującą doskonały obraz, z możliwością rozbudowy o moduł komputera OPS z systemem Windows lub podłączenia dowolnego komputera. Model MIRA został wyposażony w szereg technologii mających zapewnić doskonały obraz oraz komfort pracy. Poza dobrze znaną technologią Optical Bonding zastosowano również wbudowany filtr światła niebieskiego, który nie zmienia kolorów wyświetlanego obrazu. Jakość wyświetlanych kolorów to kluczowy aspekt monitorów, dlatego panele stosowane w tym modelu dodatkowo wspierają WCG (Wide Color Gamut), czyli szeroką paletę barw. Technologia ta pozwala na odwzorowanie naturalnego nasycenia kolorów, a obrazy zyskują naturalność i realizm.  

Czym charakteryzują się monitory interaktywne Newline MIRA?

Newline MIRA TT-8620HO- Obraz 4K (3840*2160) / 60 Hz w połączeniu z technologią Optical Bonding, panelem zgodnym z WCG (Wide Color Gamut) oraz wbudowanym filtrem światła niebieskiego gwarantują bardzo wyrazisty, naturalny obraz, który zadowoli nawet wymagających klientów i świetnie się sprawdzi w przypadku wieloosobowego szkolenia lub prezentacji. Optical Bonding, czyli zespolenie monitora z szybą zabezpieczającą, zwiększa także odporność urządzenia na uszkodzenia, jednocześnie zapewniając niezrównany komfort pracy, dzięki wyeliminowaniu zjawiska paralaksy oraz uczucia pisania w "powietrzu". Dzięki wbudowanej kamerze Full HD oraz zestawowi 4 mikrofonów z redukcją zjawiska echa oraz szumów MIRA jest tym praktycznie wszystkim czego Ci potrzeba do nowoczesnej pracy zdalnej z wykorzystaniem dowolnej platformy do wideokonferencji. W tym modelu zastosowano również nowoczesne złącza takie jak USB-C czy HDMI, dlatego niepotrzebne jest stosowanie "przejściówek" by móc wygodnie podłączyć się do monitora nawet najnowocześniejszym komputerem czy notebookiem.

Zaprojektowany pod Windows 10

Monitory Newline MIRA są kompatybilne z Windows Ink oraz posiadają funkcję Rozpoznawania Obiektowego, co pozwala na łatwiejszą pracę z systemem Windows oraz programami pakietu MS Office. Jak to działa? Wystarczy, że sięgniesz po pisak dołączony do zestawu i zbliżysz go do powierzchni monitora, by móc notować na programach pakietu MS Office, ruch całą dłonią wymaże niepotrzebną notatkę, a palcami będziesz mógł sprawnie poruszać się po dokumencie.

Dostępny w 3 rozmiarach 65”, 75”,86”

Windows Ink i rozpoznawanie obiektowe

Pełna kompatybilność monitora interaktywnego Newline MIRA TT-7520HO z narzędziem Windows Ink sprawia, że można zapomnieć o przełączaniu funkcji, żeby nanieść notatkę lub ją zmazać. Wystarczy Twoja dłoń oraz pisak do pracy z dokumentami w naturalny i płynny sposób. Monitor interaktywny rozpozna pisak oraz gesty i automatycznie wykona przypisaną funkcję. Myślisz że korzystanie z monitorów interaktywnych jest skomplikowane? Nic bardziej mylnego - Newline MIRA sprawia, że praca na dokumentach MS Office z urządzeniami dotykowymi jest prostsza niż kiedykolwiek. Zbliż pisak do powierzchni ekranu i zacznij notować odręcznie na swoim dokumencie, zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach jak przy tablicy sucho ścieralnej.

Dynamiczne USB

Monitor wyposażono w dynamiczne porty USB. Taki typ portów USB współpracuje z każdym systemem, dzięki temu podłączone do monitora urządzenie zewnętrzne jest dostępne dla komputera OPS czy wbudowanego Androida. Monitor udostępni urządzenie zewnętrzne typu kamera dowolnemu komputerowi podłączonemu do niego.

Dynamiczne porty USB w monitorach Newline Serii VN oraz XDynamiczne porty USB w monitorach Newline Serii VN oraz X

Certyfikowany Optical Bonding

Poznaj korzyści płynące z technologii Optical Bonding - wyraźny obraz, żywe kolory i prawdziwy kąt widzenia 178°. Niezależnie od tego, gdzie siedzisz w pomieszczeniu, obraz jest czysty i wyraźny. Jak to możliwe, że monitory z certyfikowaną technologią Optical Bonding mają lepsze parametry obrazu i wytrzymałości? Newline w swoich monitorach stosuje tzw. klejenie na mokro. Oznacza to, że zespolenie szyby hartowanej z ekranem zachodzi na całej powierzchni, czyli tzw. klej optyczny jest rozprowadzony równomiernie pomiędzy płaszczyznami. Odstęp pomiędzy szybą zabezpieczającą a ekranem wpływa negatywnie na jakość obrazu i wymaga zastosowania grubszej szyby dla zachowania bezpieczeństwa. Optical Bonding pozwala na montaż cieńszej szyby zabezpieczającej bez utraty wytrzymałości sprzętu, co wpływa znacząco na zmniejszenie ciężaru całego urządzenia. Zapewnia również wyjątkową precyzję dotyku - likwiduje efekt pisania w powietrzu.

Wbudowana kamera i mikrofony

Wbudowana kamera o rozdzielczości Full HD oraz macierz czterech mikrofonów z redukcją echa i szumów ułatwiają współpracę, pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów wideo. Dzięki temu MIRA jest doskonałym wyborem do zdalnych spotkań. Dodatkowo model MIRA można rozbudować o dedykowane akcesorium jakim jest soundbar z wbudowaną kamerą 4K, dzięki zastosowaniu dedykowanego złącza oba urządzenia można w prosty sposób zintegrować nie obawiając się, że nie będą ze sobą kompatybilne.

Newline monitor interaktywny MIRA wbudowana kamera i mikrofonDo monitora interaktywnego Newline TruTouch TT-7520HO dodawane jest również oporgramowanie Newline BroadCast. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zwiększyć zasięg swojego przekazu. Obraz prezentacji prowadzonej w sali konferencyjnej lub auli wykładowej można udostepniać online  do nawet 200 uczestników. Wystarczy dostęp do internetu. 
Obraz, bez dźwięku, można transmitować do dowolnej lokalizacji.
Display Management to jeszcze jedno oprogramowanie dostępne dla każdego posiadacza monitorów interaktywnych Newline. Umożliwia ono zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, dedykowany portal internetowy.

Oprogramowanie Newline Cast umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie zawartości swojego telefonu, tabletu czy komputera na monitorach interaktywnych Newline TruTouch serii MIRA.  Bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Możesz udostępniać wideo, zdjęcia, grafiki oraz widok stron internetowych. Pracujesz na komputerze? Wykorzystaj dwukierunkową współpracę – pracuj wspólnie na materiałach, nanosząc zmiany i adnotacje jednocześnie z poziomu laptopa i monitora.

  

     

SPECYFIKACJA
Model:MIRA (7520HO)
przekątna:75 cali
Wymiary wyświetlacza:1650.24*928.26 mm
Rozdzielczość:4k (3840 x 2160 Pikseli)
Format:16x9
Rodzaj panelu:LED (WCG + wbudowany filtr światła niebieskiego)
Jasność:400 cd/m2
Kontrast:4000
Kąt widzenia:178
Czas reakcji matrycy:*
Powierzchnia Antyodblaskowa:TAK
Hartowane szkło:H7
Żywotność Panelu:50 000h
Technologia dotyku:(IR) Pozycjonowanie w podczerwieni
Ilość pkt dotyku:20 pkt
Rozdzielczość dotyku:32767 x 32767
Wsparcie HID:TAK
Współpraca z Windows Ink:Tak - Automatyczne rozpoznawanie narzędzi
Głębia kolorów:1.07 mld (8bit+FRC)
Dokładność:*
Prędkość kursora:*
Głośniki:2 x 15W
Pozycja głośników:Spód
Komputer OPS:OPCJA
Android:8.0.0
Chipset:*
CPU:A73 x 2 + A53 x 2 ( A53 1.05-1.3 GHz| A73 1.15-1.5 GHz)
RAM:4 GB
ROM:64 GB
WiFi Android:TAK 2.4 Ghz / 5 Ghz | Możliwość korzystania z WiFi i funkcji Hot-Spot jednocześnie
Aktualizacje z internetu (OTA):TAK
Tryb tablicy interaktywnej:TAK
Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami przenośnymi:Tak - Newline Cast
Strumieniowanie obrazu do urządzeń mobilnych:Tak- Broadcast do 200 urządzeń
Zarządzanie zdalne grupą monitorów:TAK - DisplayManagment
Formaty multimedialne:Image; JPEG. BMP. PNG Video; MPEG1. MPEG2. MPEG4.H.264.HEVC/H.265.MVC.AVS.AVS+.WMV3.VC1.Motion JPEG.VP8.VP9.RV30/RV40 Audio;MPEG1/2 @LAYER1;@LAYER2;@LAYER3.EAC3.ACCLC.HEAAC.VORBIS.LPCM.IMA-ADPCM.MS-ADPCM.G711 A/MU-LAW.LBR(COOK).FLAC
Wbudowany mikrofon:TAK - 4 szt. z redukcją echa i szumów
Wbudowana kamera:TAK ( Full HD | 90 ) / Opcjonalnie kamera 4K (Akcesorium dedykowane Newline Master M1)
Czujnik światła:TAK
Czujnik temperatury:*
Wejścia HDMI:2 szt. (HDMI 2.0 x 2)
Wyjścia HDMI:1 szt.
DisplayPort:Nie
Wejścia VGA:1 szt.
Wyjście AV:NIE
Porty USB:USB typ A x 3 ( 2 porty USB 3.0 Dynamiczne |1 port USB 2.0 Android ) |
USB (Dotyk):1 szt. (3.0)
Wyjście optyczne:1 szt.
Wejścia jack 3.5mm:1 szt.
Wejście mikrofonowe:TAK
Wejście na kartę pamięci:Nie
Wyjście DC 5V 2A:NIE
Oprogramowanie:Teach Infinity II | IdeaMax (wymaga rejestracji)
LAN:1 szt.
RS232:1 szt.
Sposób montażu:Ścienny lub na podstawie mobilnej
Komunikacja z komputerem:USB-AA
W zestawie:Monitor x 1 | Kabel USB x 1 | Pilot x 1 | Kabel HDMI x 1 | Kabel zasilający wersja europejska x 1 | Piórko x 1 | Instrukcja obsługi x 1 | Oprogramowanie |
Adnotacje ekranowe:TAK
VESA:800 x 400
Pobór mocy:Maximum 300W | Standby Mode 0.5W
Zasilanie:AC 100-240V. 50/60Hz
Temperatura przechowywania:0℃-40℃/10%-90%
Wymiary zewnętrzne:1730 x 1007 x 81 mm
Waga:46 Kg
Waga z opakowaniem:61.3 Kg
Wymiary opakowania:1859 x 1160 x 247 mm
Gwarancja na elektronikę:3 lata
Gwarancja na panel:3 lata
Temperatura pracy:0℃-40℃/10%-90%

Podobne produkty