Tablica interaktywna Interwrite DualBoard 1297 elektromagnetyczna

DualBoard 1297 - G040301F007

Turning Technologies

Nowy produkt

 • Powierzchnia robocza 97 cali
 • Technologia eletromagnetyczna pasywna
 • Obsługiwana za pomocą elektronicznych pisaków
 • Unikalna funkcja Multi User, która umożliwia równoczesną pracę dwoma pisakami.
 • Oprogramowanie Workspace Lite w cenie

Uwaga: Ostatnia sztuka!

4 999,00 zł (brutto.)

-191,00 zł

5 190,00 zł

Add to Compare

Tablica interaktywna Interwrite DualBoard 1297 w formacie 16:10
produkt - EOL

Tablica interaktywna Interwrite DualBoard 1297 w formacie 16:10

Cechy tablicy DualBoard 1297:

 • Powierzchnia robocza 97 cali
 • Technologia eletromagnetyczna pasywna
 • Obsługiwana za pomocą elektronicznych pisaków
 • Unikalna funkcja Multi User, która umożliwia równoczesną pracę dwoma pisakami

Tablica interaktywna DualBoard Posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

1. Bezpieczeństwo i jakość

Technologia elektromagnetyczna pasywna, w której działa Tablica interaktywna DualBoard 1297 gwarantuje niezawodność i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Powierzchnia tablicy nie emituje żadnego promieniowania elektromagnetycznego.

Czy wiesz, że:

Dzięki technologii elektromagnetycznej w trakcie pisania można opierać się nadgarstkiem lub drugą ręką o tablicę bez wpływu na jej pracę (w przeciwieństwie do tablic w technologii dotykowej).

2. Ergonomiczne pisaki

Pisaki do obsługi tablicy DualBoard wspierają prawidłowe nawyki związane z pisaniem, przez co mogą zapobiegać dysleksji. Urządzenia nimi obsługiwane są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji. Elektroniczne pisaki do tablicy DualBoard posiadają funkcję prawego i lewego przycisku myszy komputerowej oraz funkcję podwójnego kliknięcia. Jedynie technologia elektromagnetyczna pozwala na pisanie lub rysowanie po tablicy z dużą szybkością zapewniając komfort płynnego pisania.

Przeczytaj opinię M. Rożyńskiej, członka Polskiego Towarzystwa Dysleksji, o pisaku do tablic DualBoard.

Odręcznie pisany tekst, dzięki funkcjom oprogramowania Workspace może być rozpoznany i zamieniony na wybraną czcionkę komputerową.

Czy wiesz, że:

Technologia elektromagnetyczna pozwala na wykrycie położenia pisaka już ponad centymetr nad tablicą. Umożliwia to śledzenie i pokazanie ruchu kursora bez konieczności dotykania powierzchni tablicy i niebezpieczeństwa ingerencji w aplikacje.

3. Co to jest Dual i Multi-User

Tablica interaktywna DualBoard 1297 umożliwia jednoczesną pracę dwóch osób. Następuje to po wybraniu odpowiednich ustawień w trybie Multi-User. Funkcja ta daje możliwość wybrania różnych opcji:

 1. Dwie osoby będą działały na całej powierzchni tablicy
 2. Każdej osobie zostanie przyporządkowana połowa tablicy. Każda z osób będzie mogła pracować swoim pisakiem jedynie na swojej części (bez możliwości działania na drugiej połowie tablicy).
 3. Praca 9 osób równocześnie np. wykorzystując do tego tablety interaktywne MobiView. W tym przypadku istnieje możliwość podzielenia wyświetlanej powierzchnię (może to być tablica interaktywna, ekran itp.) na 2, 4, 6 lub 9 fragmentów, do których przypiszemy jedno lub kilka urządzeń do każdego fragmentu. Można również nie dzielić powierzchni, wówczas wszystkie 9 osób będzie pracowało na jednej wspólnej powierzchni.

Możliwość równoczesnego działania na tablicy wspomaga kreatywną pracę większego zespołu. Pełna współpraca mobilizuje i motywuje do rywalizacji.

Czy wiesz, że:

W trybie Multi-User możliwa jest również kombinacja, w której 2 osoby pracują pisakami na tablicy, a 7 np. na MobiView.

4. Powierzchnia i konstrukcja tablicy

Trwała konstrukcja i brak ruchomych części gwarantuje bezpieczną pracę przez wiele lat. Powierzchnia tablicy jest odporna na uszkodzenia i łatwa do czyszczenia. Porysowanie jej nie ma wpływu na pracę tablicy. Pasek narzędzi umieszczony jest po prawej stronie tablicy i składa się z pól aktywnych po dotknięciu pisaka. Skonstruowany jest w taki sposób, żeby nie można było go uszkodzić.

Czy wiesz, że:

Jeżeli nie chcesz korzystać na lekcji z funkcji tablicy interaktywnej, możesz wykorzystać DualBoard jako tablicę suchościeralną.

5. Zasilanie i komunikacja

Tablica interaktywna DualBoard 1297 połączona jest kablem USB z komputerem i może być zasilana bezpośrednio z niego. Takie źródło prądu zapewnia bardzo małe zużycie energii elektrycznej.

Możliwe jest również bezprzewodowe połączenie tablicy z komputerem za pomocą modułu RF. Ułatwia ono swobodną i wygodną pracę bez kabli.

6. Systemy operacyjne

Tablica DualBoard współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi: Windows, MAC, Linux.

Do każdej tablicy interaktywnej DualBoard dołączone są:

 • intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Workspace po polsku do wszystkich systemów operacyjnych – Windows, Linux, MacOs
 • Zarejestruj tablicę aby otrzymać dostęp do Workspace Lite wersja 10 – link do formularza rejestracji (tylko dla bieżących zakupów).
 • akcesoria

Specyfikacja

 

ModelDulaBoard 1297 (97 cali)
Wymiary zewnętrzne227,3 cm x 134 cm
Przekątna obszaru roboczego246,4 cm (97″)
Wymiary obszaru roboczego213,4 cm x 120,7 cm
Format16:9
Waga28 kg
TechnologiaElektromagnetyczna pasywna (bez emisji pola elektromagnetycznego przez powierzchnię tablicy)
Powierzchnia tablicyTwarda, przeznaczona do projekcji i rysowania
Rozdzielczość sprzętowarozdzielczość wewnętrzna: 4096 punktów (linii) na cal (1,612.6 punktów (linii) na cm) rozdzielczość wyjściowa: 1000 linii na cal (39,4 linii na mm)
Prędkość odczytu współrzędnych250 cali na sekundę 150 współrzędnych na sekundę
Czułość zbliżeniowa tablicyDo 0,5 cm
Komunikacja z komputeremPrzewodowa(w standardzie): poprzez port USB (oba porty zamontowane bezpośrednio w tablicy), bez konieczności używania adapterów i specjalnych kabli. Bezprzewodowa (opcjonalna): radiowa RF 2,4GHz (moduł produkowany przez producenta tablicy
Oprogramowanie i sterowniki·         Windows XP SP2/Vista/7 (32 i 64 bit)/8

·         Mac OS X (w tym Snow Leopard)

·         Linux

Oprogramowanie do każdego z tych systemów w języku polskim

WielodotykTablica pozwala na pracę 2 osób równocześnie na całej powierzchni lub podzielenie powierzchni na połowę i przypisanie pisaka do każdej części.
Zasilanie tablicyTablica może być zasilana bezpośrednio poprzez port USB, zasilacz jest konieczny w przypadku komunikacji bezprzewodowej oraz do zasilania ładowarki do piórek
Zasilanie pisakówPisak elektroniczny zasilany przez wbudowany akumulator. Ładowanie pisaków za pomocą ładowarki znajdującej się w wyposażeniu standardowym tablicy interaktywnej bez konieczności wyjmowania akumulatora z pisaka elektronicznego (przez złącze zainstalowane w pisaku). Czas pracy pisaków pomiędzy ładowaniami ok. 40 godz. Możliwość wyjęcia akumulatora przy utylizacji pisaka.
Temperatura pracy5 o do 46o C
Temperatura przechowywania-40o do 70o C
Sprzętowa emulacja myszkiPisaki wyposażone są w przyciski realizujące sprzętowo funkcje: lewy i prawy klawisz, podwójne kliknięcie, drag&drop bez programowej emulacji i konieczności naciskania dodatkowych przycisków na tablicy.
Programowalne przyciski bezpośrednio na tablicy18 przycisków z najważniejszymi funkcjami, w tym 3 przyciski dowolnie programowalne przez użytkownika. Pasek skrótów połączony trwale z tablicą.
Współpraca z innymi w ramach większego systemu tego samego producentaBezpośrednia współpraca z bezprzewodowymi tabletami (jednoczesna praca do 7 tabletów wspólnie z tablicą) oraz systemu pilotów do testów tego samego producenta.
Gwarancja3 lata (elektronika i powierzchnia tablicy) oraz 1 rok na akcesoria

Podobne produkty