Tablica interaktywna Interwrite DualBoard 1289

G040301F006

Turning Technologies

Nowy produkt

 • Powierzchnia robocza 89 cali
 • Technologia eletromagnetyczna pasywna
 • Obsługiwana za pomocą elektronicznych pisaków
 • Unikalna funkcja Multi User, która umożliwia równoczesną pracę dwoma pisakami
 • Oprogramowanie Workspace Lite w cenie

Uwaga: Ostatnia sztuka!

4 330,00 zł (brutto.)

-360,00 zł

4 690,00 zł

Add to Compare

Tablica interaktywna Interwrite DualBoard 1289 w formacie 16:10

Tablica interaktywna DualBoard 1289

Cechy tablicy DualBoard 1289:

 • Powierzchnia robocza 89 cali
 • Technologia eletromagnetyczna pasywna
 • Obsługiwana za pomocą elektronicznych pisaków
 • Unikalna funkcja Multi User, która umożliwia równoczesną pracę dwoma pisakami

Tablica interaktywna DualBoard Posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

1. Gwarancja niezawodności

Tablica interaktywna DualBoard 1289 działa w technologii elektromagnetycznej pasywnej. Gwarantuje to niezawodność i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Powierzchnia tablicy nie emituje żadnego promieniowania elektromagnetycznego.

Czy wiesz, że:

Technologia elektromagnetyczna zapewnia duży komfort użytkowania ponieważ w trakcie pisania można opierać się nadgarstkiem lub drugą ręką o tablicę bez wpływu na jej pracę (w przeciwieństwie do tablic w technologii dotykowej).

2. Obsługa za pomocą ergonomicznych pisaków

Tablica DualBoard obsługiwana jest elektronicznymi pisakami, które  posiadają funkcję prawego i lewego przycisku myszy komputerowej oraz funkcję podwójnego kliknięcia. Jedynie technologia elektromagnetyczna pozwala na pisanie lub rysowanie po tablicy z dużą szybkością. Pisaki te wspierają prawidłowe nawyki związane z pisaniem, przez co mogązapobiegać dysleksji. Urządzenia nimi obsługiwane są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Przeczytaj opinię M. Rożyńskiej, członka Polskiego Towarzystwa Dysleksji, o pisaku do tablic DualBoard.

Tekst pisany, dzięki funkcjom oprogramowania Workspace może być rozpoznany i zamieniony na drukowany.

Czy wiesz, że:

Bardzo przydatną funkcjonalnością jest również wykrycie położenia pisaka w odległości ponad centymetr nad tablicą, co umożliwia śledzenie i pokazanie ruchu kursora bez konieczności dotykania powierzchni tablicy i niebezpieczeństwa ingerencji w aplikacje.

3. Funkcja Dual i Multi-User

Tablica interaktywna DualBoard 1289 umożliwia jednoczesną pracę dwóch osób po wybraniu odpowiednich ustawień w trybie Multi-User . Funkcja ta daje prowadzącemu możliwość wybrania opcji, dzięki której dwie osoby będą działały na całej powierzchni tablicy lub każdej zostanie przyporządkowana połowa tablicy. Każda z osób będzie mogła pracować jedynie na swojej części (bez możliwości działania na drugiej połowie tablicy).

W trybie Multi-User można ustawić opcję pracy dla 9 osób równocześnie np. wykorzystując do tego tablety interaktywne MobiView. W tym przypadku istnieje możliwość podzielenia wyświetlanej powierzchnię (może to być tablica interaktywna, ekran itp.) na 2, 4, 6 lub 9 fragmentów, do których przypiszemy jedno lub kilka urządzeń do każdego fragmentu. Można również nie dzielić powierzchni, wówczas wszystkie 9 osób będzie pracowało na jednej wspólnej powierzchni. Możliwość równoczesnego działania na tablicy wspomaga kreatywną pracę większego zespołu. Pełna współpraca mobilizuje i motywuje do rywalizacji.

Czy wiesz, że:

W trybie Multi-User możliwa jest również kombinacja, w której 2 osoby pracują pisakami na tablicy, a 7 np. na MobiView.

4. Powierzchnia i konstrukcja tablicy

Bezpieczną pracę przez wiele lat gwarantuje trwała konstrukcja i brak ruchomych części. Powierzchnia tablicy jest łatwa w czyszczeniu i odporna na uszkodzenia. Porysowanie jej nie ma wpływu na pracę tablicy. Umieszczony po prawej stronie tablicy pasek narzędzi składa się z pól, aktywnych po dotknięciu pisaka.

Czy wiesz, że:

Jeżeli nie chcesz korzystać na lekcji z funkcji tablicy interaktywnej, możesz wykorzystać DualBoard jako tablicę suchościeralną.

5. Komunikacja

Tablica interaktywna DualBoard 1289 połączona jest kablem USB z komputerem, a poniewa pobiera mało prądu może być zasilana bezpośrednio z niego. Takie źródło prądu zapewnia bardzo małe zużycie energii elektrycznej.

Swobodną i wygodną pracę bez kabli umożliia opcjonalne, bezprzewodowe połączenie tablicy z komputerem za pomocą modułu RF.

6. Systemy operacyjne

Tablica DualBoard współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi: Windows, MAC, Linux.

Do każdej tablicy interaktywnej DualBoard dołączone są:

 • intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Workspace po polsku do wszystkich systemów operacyjnych – Windows, Linux, MacOs
 • Zarejestruj tablicę aby otrzymać dostęp do Workspace Lite wersja 10 – link do formularza rejestracji (tylko dla bieżących zakupów).
 • akcesoria

Specyfikacja

ModelDulaBoard 1289 (89 cali)
Wymiary zewnętrzne204,5 cm x 134 cm
Przekątna obszaru roboczego226 cm (89″)
Wymiary obszaru roboczego190,5 cm x 120,7 cm
Format16:10
Waga26 kg
TechnologiaElektromagnetyczna pasywna (bez emisji pola elektromagnetycznego przez powierzchnię tablicy)
Powierzchnia tablicyTwarda, przeznaczona do projekcji i rysowania
Rozdzielczość sprzętowarozdzielczość wewnętrzna: 4096 punktów (linii) na cal (1,612.6 punktów (linii) na cm) rozdzielczość wyjściowa: 1000 linii na cal (39,4 linii na mm)
Prędkość odczytu współrzędnych250 cali na sekundę 150 współrzędnych na sekundę
Czułość zbliżeniowa tablicyDo 0,5 cm
Komunikacja z komputeremPrzewodowa(w standardzie): poprzez port USB (oba porty zamontowane bezpośrednio w tablicy), bez konieczności używania adapterów i specjalnych kabli. Bezprzewodowa (opcjonalna): radiowa RF 2,4GHz (moduł produkowany przez producenta tablicy
Oprogramowanie i sterowniki·         Windows XP SP2/Vista/7 (32 i 64 bit)/8

·         Mac OS X (w tym Snow Leopard)

·         Linux

Oprogramowanie do każdego z tych systemów w języku polskim

WielodotykTablica pozwala na pracę 2 osób równocześnie na całej powierzchni lub podzielenie powierzchni na połowę i przypisanie pisaka do każdej części.
Zasilanie tablicyTablica może być zasilana bezpośrednio poprzez port USB, zasilacz jest konieczny w przypadku komunikacji bezprzewodowej oraz do zasilania ładowarki do piórek
Zasilanie pisakówPisak elektroniczny zasilany przez wbudowany akumulator. Ładowanie pisaków za pomocą ładowarki znajdującej się w wyposażeniu standardowym tablicy interaktywnej bez konieczności wyjmowania akumulatora z pisaka elektronicznego (przez złącze zainstalowane w pisaku). Czas pracy pisaków pomiędzy ładowaniami ok. 40 godz. Możliwość wyjęcia akumulatora przy utylizacji pisaka.
Temperatura pracy5 o do 46o C
Temperatura przechowywania-40o do 70o C
Sprzętowa emulacja myszkiPisaki wyposażone są w przyciski realizujące sprzętowo funkcje: lewy i prawy klawisz, podwójne kliknięcie, drag&drop bez programowej emulacji i konieczności naciskania dodatkowych przycisków na tablicy.
Programowalne przyciski bezpośrednio na tablicy18 przycisków z najważniejszymi funkcjami, w tym 3 przyciski dowolnie programowalne przez użytkownika. Pasek skrótów połączony trwale z tablicą.
Współpraca z innymi w ramach większego systemu tego samego producentaBezpośrednia współpraca z bezprzewodowymi tabletami (jednoczesna praca do 7 tabletów wspólnie z tablicą) oraz systemu pilotów do testów tego samego producenta.
Gwarancja3 lata (elektronika i powierzchnia tablicy) oraz 1 rok na akcesoria

Podobne produkty