Projektor ViewSonic PX747-4K rozdzielczość 4K UHD

ViewSonic PX747-4K - 1PD083

ViewSonic

Nowy produkt

  • Jasność źródła światła: 3500 ANSI lm
  • Rozdzielczość: 4K Ultra DH 3840 x 2160
  • Współczynnik odległości : 1.47 - 1.76
  • Wbudowany głośnik: 10 W
  • Technologia: DLP

4 698,00 zł (brutto.)

Add to Compare

Opis

Typ Projektorakino domowe
Źródło światłaLampa
TechnologiaDLP
Rozdzielczość4K UHD
Jasność ANSI Lumenów3500

Projektor o rozdzielczości 4K UHD ViewSonic PX747-4K 

Projektor 4K UHD ViewSonic PX747-4K

ViewSonic PX747-4K projektor 4K UHD o jasności 3500 ANSI Lumenów to prawdziwe centrum domowej rozrywki. PX747-4K wykorzystuje technologię XPR, obsługując treści w rozdzielczości 8.3 megapikseli 4K UHD. Maksimum detali ze wsparciem dla materiałów HDR i przestrzeni barw Rec. 2020.

Dwa wejścia HDMI to szybki i prosty sposób na podłączenie szerokiej gamy urządzeń, a dzięki zintegrowanym portom USB z łatwością zasilisz niektóre z nich, takie jak mini PC, przystawki smart TV i adaptery. 15 000 godzin żywotności lampy w trybie SuperEco pozwoli Ci cieszyć się wszystkim tym na dłużej.


Jasny obrazy w dowolnym miejscu 
Jasność 3,500 ANSI lumenów pozwala na ustawiony projektora w praktycznie każdym pomieszczeniu. Uzyskaj wyraźny i jasny obraz nawet w miejscach o dużej ilości rozproszonego światła.
3500-Lumens-20171211.jpg


True 4K UHD
Doświadcz żywego, pełnego detali obrazu 4K UHD - czterokrotnie więcej szczegółów obrazu w porównaniu do standardu Full HD. Przy 8.3 milionach pikseli wyświetlanych na ekranie dzięki technologii XPR, projektor posiada certyfikat 4K UHD i spełnia standardy the Consumer Technology Association (CTA).
4K-UHD.jpg

Większa głębia obrazu
Projektor Viewsonic wspiera technologię HDR. Materiały HDR (z ang. High Dynamic Range) rejestrowane i są w zakresie jasności porównywalnej z tą, jaką w rzeczywistości może dostrzec ludzkie oko. Dzięki temu obraz jest bardziej realistyczny, a ilość szczegółów większa, tak w jasnych, jak i ciemnych scenach.
HDRCompatible.jpg
Zaawansowany procesor obrazu
Super Resolution - Funkcja ta pozwala na indywidualną korekcję rozdzielczości obiektów na ekranie, tak aby uzyskać jeszcze ostrzejszy i bardziej szczegółowy obraz.
Color Enhancement - Wzmocnienie i niezależna optymalizacja pojedynczych kolorów, pozwalająca na zwiększenie całej palety barw.
Skin Tone - Naturalny odcień ludzkiej skóry jest istotny dla naszego odbioru obrazu. Procesor projektora tak dostosowuje odcień skóry, aby ten był jak najbliższy rzeczywistości.
SuperResolution.jpg
Color-Enhancement.jpg
Skin-Tone.jpg
Precyzyjna reprodukcja kolorów 
Zastrzeżona, autorska technologia ViewSonics SuperColor™ to zestaw funkcji umożliwiających wyświetlenie szerokiego spektrum kolorów, zapewniających niemal realne wrażenia. Żywy obraz w jasnych i ciemnych scenach, bez jakichkolwiek strat w jakości.
Color-Gamut.jpg

Granie na dużym ekranie w 4K UHD 
Rozdzielczość 4K UHD to przyszłość gamingu. Doświadcz ekscytującej rozgrywki w najnowszych tytułach z ogromną liczbą detali.
4KUHDGaming-20171218.jpg

Wiele sposobów połączeń dla urządzeń HD
Ciesz się prawdziwymi treściami w jakości 4K dzięki portowi HDMI 2.0 ze wsparciem protokołu HDCP 2.2. Obsługa standardu HDCP 2.2 jest niezbędna do poprawnego podłączenia odtwarzaczy Blu-ray 4K oraz innych urządzeń oferujących materiały jakości UHD.
DualHDMI.jpg

Zintegrowane źródło zasilania
Wbudowany port USB 5V/1.5A pozwala na zasilenie bezprzewodowych adapterów WiDi, Miracast lub zewnętrznych odtwarzaczy multimediów bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego źródła prądu.
USB_power_supply-01.jpg

Pilot przyjazny użytkownikom
Projektor dostarczany jest z podświetlanym pilotem zdalnego sterowania, który doskonale sprawdza się w ciemnych pomieszczeniach. 
Backlit_remotecontrol-20171212.jpg
Centrum kontroli 
Pełna kontrola, niezależnie od sposobu ustawienia projektora. Na środku urządzenia znajduje się wygodnie położony przycisk zasilania, integrujący w sobie diodę IR pilota.

2-in-1PowerButton.jpg
Niski koszt użytkowania
Wydłużona długość działania
Tryb SuperEco uruchamia się samoczynnie, jeśli projektor zostanie pozostawiony na dłużej niż 3 minuty w trybie czuwania. Pozwala to wydłużyć żywotność lampy średnio do 15000 godzin.

Zmniejszony pobór energii 
W przypadku braku wykrycia sygnału wideo projektor samoczynnie wyłączy się, aby zaoszczędzić energię i przedłużyć żywotność lampy.
Projektory DLP ViewSonic
Doskonałe kolory na dłużej
Oparta na cyfrowych rozwiązaniach technologia DLP, DMD (Digital Micromirror Device) sprawia, że wyświetlany obraz jest raz za razem idealnie taki sam. Dzięki temu, projektory ViewSonic DLP w praktyce eliminują degradację obrazu z czasem.

Krystalicznie czysty obraz
DMD to innowacyjny układ pikseli z uwzględnieniem niewielkiej przerwy pomiędzy nimi. Dzięki temu obraz pozbawiony jest Efektu szklanych drzwi, wyświetlany tekst jest czytelny a złożone grafiki, niezwykle ostre.
20170803-screen-door-effect.jpg

Wysoki natywny kontrast
Układ optyczny użyty w projektorach ViewSonic opartych o technologię DLP gwarantuje intensywną czerń i wysoki kontrast natywny-obraz, pełen głębi i bliski rzeczywistości.

20170811-High-Native-Contrast-Ratio.jpg

Podobne produkty