Ekran elektryczny AVERS CUMULUS 21-13 MW BT 16:10 szerokość 210 cm

W-E-C4-02116-MW-16:10-BT

AVTEK

Nowy produkt

  • Typ ekranu: Rozwijany elektrycznie
  • Format: 16:10
  • Szerokość ekranu: 210 cm
  • Wysokość ekranu: 160 cm
  • Szerokość obrazu: 200 cm
  • Wysokość obrazu: 125 cm
  • Przekątna obrazu: 93 [cale]
  • Długość obudowy: 217 cm
  • Sterowanie elektryczne ścienne

Możliwość montażu ściennego i sufitowego

Uwaga: Ostatnia sztuka!

2 199,00 zł (brutto.)

1 787,80 zł (netto)

-401,00 zł

2 600,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 2 198,99 zł

Add to Compare

Ekran elektryczny AVERS CUMULUS 21-13 MW BT 16:10 szerokość 210 cm

Ekran elektryczny AVERS CUMULUS 21-13 MW BT 16:10 szerokość 210 cm

Ekran projekcyjny z napędem elektrycznym, który może być zainstalowany w sposób widoczny w pomieszczeniach o wielkości dostosowanej do jego wymiarów. W zależności od potrzeb ekran może być stosowany do projekcji prezentacyjnych lub filmowych. Obudowa ekranu wykonana jest z profili aluminiowych w kolorze białym. Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu umieszczonego w przedniej części obudowy. Rozwiązanie to gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. "Niewidzialne" uchwyty ścienno/sufitowe oraz szyny montażowe umieszczone na całej długości obudowy tworzą elastyczny i prosty w obsłudze system instalacji. Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny typu SILENT z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Tkanina projekcyjna ekranu jest zwijana/rozwijana z prędkością 490cm/min. Uszczelki szczotkowe zainstalowane wzdłuż krawędzi slotu listwy dolnej gwarantują ciche bezkolizyjne chowanie listwy wewnątrz kasety podczas zwijania ekranu, dodatkowo ograniczają one wnikanie zanieczyszczeń do wnętrza zwiniętego ekranu. Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest wbudowany system zdalnego sterowania (-Delta), jego instalacja jest możliwa jedynie podczas produkcji ekranu.

Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący (lub pilot zdalnego sterowania w przypadku zamówienia ekranu z wbudowanym systemem -Delta).

Dane techniczne

ProducentAvers
Typ ekranurozwijany elektrycznie - naścienny przełącznik sterujący w ceni ekranu
Sterowanieelektryczne za pomocą przełącznika naściennego - w zestawie
Akcesoria dodatkoweSterowanie bezprzewodowe za pomocą pilota - moduł Delta - opcja dodatkowo płatna w cenie 349 zł brutto 
Szerokość ekranu210 cm
Wysokość ekranu160 cm
Szerokość obrazu200 cm
Wysokość obrazu125 cm
Długość obudowy217 cm
Możliwość zabudowy w suficieNie
Materiał obudowyaluminium

Podobne produkty