Alik - Wesoła matematyka - wersja CD

Tytuł przeznaczony jest szczególnie dla uczniów 1 – 3 klasy szkół podstawowych, rozwija matematyczne zdolności i myślenie logiczne.

399,00 zł (brutto.)

Add to Compare

Tytuł ten przeznaczony jest dla wszystkich dzieci klas niższych, które chcą przećwiczyć i utrwalić działania z matematyki.

Główną postacią CD-ROM-u jest sympatyczny piesek Alik, przyjaciel i przewodnik w jednej osobie.

W ośmiu różnych grach dzieci ćwiczą dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie i porównywanie liczb według wielkości.
Dzieci znajdą się w różnych środowiskach i sytuacjach.

Na przykład: pomogą Alikowi wygrać w przeciąganiu liną; wejdą na strzelnicę, gdzie będą zliczać trafienia do tarczy; wezmą udział w wyścigach „super-szybkich“ ślimaków; będą porównywać ciężarki na wagach, itp.

Tytuł zawiera także „zeszyt roboczy“ pełen przykładów, w którym można wybrać konkretny typ materiału do ćwiczeń i obliczać tylko ten typ zadań.
Gry rozdzielone są do trzech poziomów trudności; przy wyborze nowego zawodnika można określić, do ilu już gracz potrafi liczyć – do 10, do 20 lub do 100.
Za poprawnie rozwiązane zadania gracz otrzymuje dukaciki, które zbiera sobie w skarbonce – w śwince. Zdobyte dukaciki może wymienić w wielkim sklepie Alika z zabawkami na zabawki do swojego pokoiku.

Każda scena tego CD-ROMu zawiera wiele wesołych animacji i efektów dźwiękowych.

Tytuł przeznaczony jest szczególnie dla uczniów 1 – 3 klasy szkół podstawowych, rozwija matematyczne zdolności i myślenie logiczne.


MATEMATYKA, KTÓRA CIEBIE ZAINTERESUJE!

Demo: 28.6 MB » DOWNLOAD

Multilicencja jest nieograniczona, pozwala na wykorzystanie programu na wszystkich komputerach w ramach szkoły posiadającej licencję. Licencja odnosi się również do pracowników pedagogicznych.