Monitor interaktywny Avtek Touchscreen 65 Pro4K z OPS Celeron 0% VAT EDU

1TV079

Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT. Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.

Monitor dotykowy LED

  • Przekątna: 65"
  • Rozdzielczość panelu: 3.840 x 2.160
  • Jasność: 350 cd/m2
  • Kontrast: 1200:1
  • Sposób obsługi: palec lub dowolny wskaźnik

12 699,00 zł (brutto.)

Add to Compare

Monitor interaktywny Avtek Touchscreen 65 Pro4K

 Podana cena jest ceną z 0% stawką VAT.
Z oferty tej mogą skorzystać placówki oświatowe.

Avtek-65-pro3

Monitor dotykowy LED
Przekątna: 65"
Rozdzielczość: 4K (3.840 x 2.160)
Jasność: 350 cd/m2
Kontrast: 1200:1
Technologia podczerwieni

Parametry komputera:

Główne komponenty: Intel Celeron G3900, 2 rdzenie / 2.8 GHz / 2 MB SmartCache 4GB RAM, 120 GB SSD
Karty zintegrowane: grafika Intel® HD 510, dźwięk HD, sieciowa
WIFI: 802.11ac
USB 3.0: 6
LAN: RJ45
Wyjścia: mini-jack 3.5 mm, mini display port, HDMI, VGA
Wejścia: mikrofon
Komputer nie posiada systemu operacyjnego

Pełna specyfikacja komputera OPS Celeron

Pro4K to najnowsza generacja monitorów interaktywnych łącząca nowoczesną technologię z intuicyjną obsługą.

Pro4K jest w całości przygotowany do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zaawansowany panel LG o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60Hz. Na obudowie znajduje się nowe, szybsze złącze OPS dla opcjonalnego komputera oraz porty HDMI 2.0 i DisplayPort umożliwiające podłączenie każdego nowoczesnego sprzętu.

Szybki moduł Android 5.1 wraz z pakietem podstawowych aplikacji oferuje użytkownikowi możliwość korzystania z monitora bez potrzeby podłączania komputera. Dostępna jest również możliwość instalowania aplikacji, które jeszcze bardziej zwiększą funkcjonalność monitora jako samodzielnego urządzenia.

 Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS – bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.

 Dwa domyślne zestawy złącz na obudowie Pro4K, w skład których wchodzą złącza audio-wideo oraz wyjścia USB dla dotyku, pozwalają na podłączenie jednocześnie dwóch komputerów zewnętrznych. Umożliwia to szybkie przełączanie się między podłączonymi komputerami bez potrzeby przepinania kabli.

Wyjście HDMI w monitorze TouchScreen Pro4K to nie tylko szybsze i nowocześniejsze rozwiązanie niż wyjście VGA, ale też dzięki zastosowanej technologii pozwala na konwersję obrazu analogowego na cyfrowy. Dzięki temu możliwe jest podłączenie obrazu z komputera przez złącze VGA i wypuszczenie go np. do urządzenia nagrywającego lub projektora.

 Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek w serii Pro4K umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach – np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania.

 Narzędzie do Głosowanie wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie omówienie niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz pochodzi z zewnętrznego źródła jak laptop.

Funkcja USB Disc Lock to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz do miejsc, gdzie przebywa wielu ludzi. Pozwala ona zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem. Zabezpiecza to sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

 Monitory Avtek TouchScreen Pro4K posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

Nowe komputery OPS dedykowane do serii Pro4K zostały zaprojektowane w taki sposób, by razem z monitorem tworzyć wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dobrej wydajności.

Wszystkie komputery Avtek OPS Pro4K wyposażone są w nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake, zapewniające szybką, bezproblemową pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 szóstej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

Dyski SSD użyte w komputerach Avtek OPS Pro4K są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale są też bardziej odporne na uszkodzenia i są niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.

 Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny Celeron. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wydajne wersje i3 i i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań – i7.

Co jednak istotne – wszystkie wersje obsługują rozdzielczość 4K@60Hz.

Parametry monitor interaktywny Avtek Touchscreen 65 Pro4K:

ProducentAvtek
Technologia dotykupodczerwień
Panel65" LED
Przekątna65"
Rozdzielczość panelu3.840 x 2.160
Jasność350 cd/m2
Czas reakcji8 ms
Kontrast1200:1
Wyświetlane kolory1,07 mld
Kąt widzenia178° / 178°
Żywotność panelu30.000 h
Grubość wzmocnionej szyby4 mm
Rozdzielczość dotyku32767 x 32767 punktów
Sposób obsługipalec lub dowolny wskaźnik
Czas reakcji dotyku< 15 ms
Połączenie z komputeremUSB
Wejścia wideoComposite (CVBS)
Display Port
HDMI (3x)
VGA (D-Sub15)
Wyjścia wideoHDMI
Wejścia audioMini jack 3.5 mm
Wyjście audioMini jack 3.5 mm
Wbudowane głośniki2x 12 W
Wymiary monitora1521 x 915 x 98
Wymiary opakowania1697 x 1071 x 220 mm
Waga47 kg
Waga (z opakowaniem)60
Rozstaw otworów montażowych600 x 400
Zużycie prądu (Min./Max.)250 W
Zużycie prądu (Stand-by)≤0.5W
Dodatkowe funkcjeAndroid OS
Menu dotykowe OSD
Slot OPS
USB Media Player
Dołączone akcesoriaPilot z bateriami
Pisaki (3 szt)
Przewód audio (5m)
Przewód USB (5m)
Przewód VGA (5m)
Przewód zasilający (3m)
Skrócona instrukcja obsługi
uchwyt montażowy ścienny
CertyfikatyCE
ISO 9001
ISO 14001
RoHS
WEEE
Gwarancja3 lata / 2 lata na panel

Podobne produkty