WorkForce Pro WF-6590DWF

SKU: C11CD49301

 • gwarancja: 12 miesięcy u klienta (lub 36 miesięcy po rejestracji na stronie www.epson.pl) - naprawa u klienta
 • format: A4
 • automatyczny druk dwustronny: tak
 • rozdzielczość druku w kolorze: 4800x1200 dpi
 • szybkość drukowania mono: do 24 stron A4/min (ISO)
 • ethernet - druk w sieci LAN: tak

Uwaga: Ostatnia sztuka!

2 626,05 zł (brutto.)

Add to Compare

WorkForce Pro WF-6590DWF

WorkForce Pro WF-6590DWF

Specyfikacja urządzenia

WorkForce Pro WF-6590DWF - Drukowanie wymagające jedynie niewielkiej obsługi

Usprawnij skanowanie i dystrybucję dokumentacji, zwiększ produktywność i zmniejsz nakład pracy, koszty wydruku oraz negatywny wpływ na środowisko, korzystając z naszego wszechstronnego urządzenia biurowego, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Dzięki zaawansowanym funkcjom kopiowania, skanowania, faksowania i druku dwustronnego w kolorze WF-6590DWF gwarantuje wysoką szybkość skanowania i wydruku pierwszej strony w zaledwie siedem sekund.
 
 
Przyjazna dla środowiska
Drukarka WF-6590DWF zapewnia nawet o 80% mniejsze zużycie energii niż w przypadku konkurencyjnych drukarek laserowych, ograniczając w ten sposób negatywny wpływ na środowisko. Dzięki zaawansowanej technologii po zakończeniu drukowania nie słychać hałasu wentylatora. Urządzenie nie emituje też ciepła ani ozonu.
 
 
Niskie koszty eksploatacji
W porównaniu z konkurencyjnymi kolorowymi drukarkami laserowymi WF-6590DWF może obniżyć koszt druku jednej strony nawet o 50%. Może również zmniejszyć całkowity koszt eksploatacji, przynosząc firmom znaczne oszczędności. Funkcja druku i kopiowania dwustronnego pozwala także zaoszczędzić papier.
 
 
Niższy nakład pracy i wysoka niezawodność
Wkłady atramentowe XXL firmy Epson umożliwiają wydrukowanie do 10000 stron czarno-białych i 7000 stron kolorowych, czyli tyle samo lub nawet wiecej niż można drukować na podobnych kolorowych drukarkach laserowych. Podajnik na papier pomieści do 1581 stron, co oznacza mniej czasu spędzonego na jego uzupełnianiu.
 
 
Szybkie drukowanie i skanowanie
Czas drukowania pierwszej strony wynosi zaledwie siedem sekund, dzięki czemu WF-6590DWF błyskawicznie radzi sobie z niewielkimi zadaniami. Skanowanie jednoprzebiegowe z dużą szybkością dodatkowo podnosi wydajność pracy.
 
 
Zaawansowane zarządzanie dokumentami
Pracownicy działu IT mogą sterować wszystkimi funkcjami i dostosowywać je w celu zautomatyzowania zadań i procesów przy użyciu oprogramowania Document CapturePro i ProServer. Urządzenie można także połączyć z większością systemów zarządzania dokumentacją.
 
 
Inteligentne sterowanie
Na drukarce WF-6590DWF można drukować i skanować bezprzewodowo z urządzeń z systemem Android dzięki funkcji parowania NFC. Można również przesyłać poprzez e-mail dokumenty do natychmiastowego wydruku. Oprogramowanie Epson Device Admin ułatwia zdalne zarządzanie posiadanymi urządzeniami.
 
 
Kluczowe cechy
 • Mniejsze zużycie energii: Nawet o 80% mniejsze zużycie energii niż w przypadku konkurencyjnych drukarek laserowych2
 • Wkłady atramentowe XXL: Możliwość wydrukowania do 10000 stron czarno-białych i 7000 stron w kolorze
 • Szybkie drukowanie: Wydruk strony w kolorze w zaledwie 7 sekund
 • Oszczędność pieniędzy: Koszt druku 1 strony nawet do 50% niższy w porównaniu z konkurencyjnymi laserowymi drukarkami kolorowymi
 • Inteligentne sterowanie: Możliwość drukowania i skanowania z urządzeń mobilnych dzięki złączu NFC

Podobne produkty